Бізнес на черв’яках – розведення черв’яків в верміфермах.

biznes-na-chervyakah

Можна подумати що черв’яки, що приносять гроші бувають тільки в казці, але це правда! Вони є в дійсності, і приносять своїм господарям непогані гроші. У цьому треба розібратися.


Без зусиль, не витягнути рибку зі ставка. Щоб грошики клюнули і впали в гаманець, потрібно попрацювати і підгодувати черв’ячка. Це не жартівлива тема, а цілком діюча модель бізнесу. Бізнес на черв’яків.

Для людей які мають невеликий прибуток, не маючи можливості вкласти великі гроші, для започаткування власної справи, але мають невелику вільну площу і велике бажання працювати на себе. Ідеальний спосіб починати.

Верміферма (так правильно називається червятник)

Місце займає мінімальне. Просто треба врахувати одну особливість, якщо сказати жартома, дресируванню вихованці не піддаються. Найголовніше, створити простір для проживання особин. Щоб черв’яки не розповзалися і не зробили сюрприз сусідам. Простір не обов’язково має бути горизонтальним, досить щоб грядки були не сильно високими і зручними. Мали запас простору, тому як розмножуються черв’яки при належному догляді дуже швидко. Різновиди черв’яків також бувають різні, від простих дощових, до червоних каліфорнійських.

У багатьох виданнях та інтернеті можна знайти докладні інструкції по розведенню черв’яків, нестачі в інформації в наш час немає. Відомі випадки, коли в 90-х роках викладачі і професори залишившись без роботи, без грошей, починали підніматися в бізнесі на черв’яках при мінімальних вкладеннях, а тепер це досить заможні люди.

Зараз на кожному році є зоомагазини. Половина знайомих і друзів завзяті рибалки. Навіщо йти копати черв’яків не маючи гарантії на результат, якщо можна просто зайти до сусіда і купити. Сусіди по квартирі або дачі, сто відсотків звернуться за грунтом для своїх улюблених бегоній, трояндочок або фіалок. Неподалік напевно є господар, який тримає теплицю і торгуючи на ринку вирощеними у себе в теплиці овочами позиціонує свій урожай, як екологічно чистий.

Біологічне добриво коштує дуже дорого, а після переробки будь-якого сорту грунту черв’яками, виходить унікальний за складом гумус. А так званий черв’ячний чай, взагалі унікальний за складом поживний екстракт. Черв’ячний чай особливо добре використовувати в вирощуванні плодових і ягідних культур. Якщо поруч річка або кілька водойм, напевно є приватна ферма з розведення риби, а корм для риб перероблені черв’ячки. Потрібно тільки відкрити двері, постукати сусідові, і запропонувати порибалити. Все ринок збуту готовий.

Будучи кормом для риб і рослин, самих черв’яків годувати не треба. Прогодують себе самі, корм прямо під ногами. Необхідне підживлення для них відходи рослин, харчові відходи, солома, тирса, крейда і так далі. Необхідно просто дотримуватися простих правил догляду, індивідуальними особливостями, як з будь-яким іншим вихованцем.

Якщо хочеться поспати, попрацюй все пройде

Не треба думати, якщо закинути черв’яків в ящик сьогодні, завтра прийдуть гроші. Будь-яка праця – це праця. Результат буде тоді, коли вкладені, сили, час і натхнення. Ризики є, як і в будь-якому іншому бізнесі. І відразу нічого не буде, потрібно старатися щоб досягти бажаного.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: