Бізнес на прокаті інструментів.

прокат інструментів

У кожної дорослої людини рано чи пізно настає момент, коли потрібно зробити ремонт. І не важливо, чи це косметичний чи капітальний, він завжди асоціюється з величезними грошовими витратами, від чого й народилася відома приказка «ремонт – це таке явище, яке можна почати, але не можна закінчити». Основною проблемою є інструменти. Саме його відсутність у сусіда або дорожнеча в магазині, а так само їх подальша непотрібність в вашому домі.

Саме тому відкриття місця прокату інструментів є відмінною бізнес ідею. Але ж чому і ні? Правильний розвиток цього бізнесу цілком може принести Вам стабільний і хороший дохід. І ще плюс, на розвиток бізнесу не потрібно величезного матеріального внеску.

Невелике приміщення і кілька старих інструментів – ось і все що потрібно для початку. Оскільки цей бізнес не є широко поширеним, тому величезна кількість конкуруючих фірм Вам не загрожує, значить його можна розвинути і залучити численну кількість потенційних клієнтів.

В першу чергу потрібно подбати про рекламу яка дасть інформацію про вас. Кілька оголошень біля магазинів будівельних матеріалів, невелика замітка в звичайній широко поширеною газеті, візитки роздані друзям і сусідам і про Вас вже знає половина міста.

Для успішного розвитку бізнесу слід безпосередньо  розбиратися в ремонті та експлуатації ваших інструментів. Якщо ж Ви раніше не були пов’язані з ремонтом, крім заміни лампочки в коридорі, потрібно розширити свої знання проконсультувавшись у фахівців, які розуміють і знають свою справу. Запропонуйте їм співпрацю, адже вони можуть займатися і додатковим наданням послуг у вигляді допомоги по ремонту Вашим клієнтам, що лише збільшить прибуток.

Давайте ще раз коротко про дві головні причини успішного пункту прокату інструментів. По-перше, наявність справних приладів, а по-друге вміння правильно ними користуватися і при необхідності ремонтувати неполадки. Як і в будь-якому бізнесі, його засновнику слід враховувати, що можуть виникнути труднощі, і ви можете робити помилки.

При всій повазі до людей і віру в їхню порядність, потрібно прорахувати і затвердити грошову заставу, щоб уникнути неприємних ситуацій у зв’язку з можливою втратою інструменту з вини тих, хто брав його напрокат. Раптом він настільки сподобається тимчасовому власнику, що його рішенням стане залишити його собі на пам’ять, а ніяк не повернути Вашій фірмі.

Також перевірка «до» і «після», обов’язкова підпис клієнта про те, що інструмент був виданий в робочому стані і інструктаж по експлуатації обмежить Вас від неприємних ситуацій з непорядними клієнтами, щоб в разі поломки, втрати або відмови, повертати товар, можна було зажадати повернення повної вартості.

Ознайомившись з даними правилами, ми сподіваємося, що Ви дуже скоро станете засновником “Пункту прокату інструментів” і розвиток цього бізнесу принесе Вам не тільки стабільний дохід, але і задоволення роботою і подяку від клієнтів, а значить і їх збільшення шляхом поширення відомостей про вас. Удачі вам.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: