Бізнес на розбиранні машин на запчастини!

розбирання машин

Ця послуга затребувана в усьому світі. За кордоном працюють розгалужені мережі майстерень, що дозволяють продати старий автомобіль і купити бракуючі деталі для ремонту.

Проаналізуйте місцевий автомобільний ринок. Вивчіть ситуацію з конкурентами. Ця послуга надзвичайно користується попитом. Але якщо ви живете в маленькому містечку, і поруч працюють кілька аналогічних бізнесів, з пошуком клієнтів на розбирання старих автомобілів і покупців можуть виникнути складнощі. Це не означає, що потрібно відмовитися від ідеї. Просто, доведеться розширювати територію пошуків.


Для старту потрібно акумулювати кошти на покупку декількох автомобілів.

Головна небезпека полягає в співробітництві з викрадачами автомобілів. Якщо ви не проявите належної уваги, можете розібрати крадений транспортний засіб. Це загрожує не тільки втратою бізнесу, але й кримінальною відповідальністю. Завжди перевіряйте документи на автомобілі і ретельно заповнюйте всі папери.

Для роботи салону з розбирання автомобілів шукайте вільні ділянки біля жвавої траси, на в’їзді в місто. Можна працювати в гаражному кооперативі. Якщо є кошти, розгляньте варіант з довгостроковою орендою вподобаної ділянки та будівництвом швидко-монтованих будинків.

Необхідне устаткування –  стандартний набір інструментів для ремонту автомобілів. Бокс для розбирання повинен бути оснащений ямою.

Починати можна з двома або трьома досвідченими автомеханіками. Коли бізнес почне розвиватися, можна розширювати штат майстрів. На початку пошуком старих авто може займатися власник бізнесу, але бажано найняти для цієї мети досвідченого механіка, що володіє комерційним талантом, обов’язково.

Відразу подумайте про збут запчастин. Ви можете укласти договори з магазинами або зайнятися продажем самостійно, найнявши для цієї мети одного або двох чоловік і орендувавши на місцевому автомобільному ринку павільйон.

Оформляючи бізнес, можете вибрати ФОП або ТОВ. Це залежить від обсягів вашої діяльності або подальших планів. Вам підходить спрощена форма оподаткування.

Цей вид послуг надзвичайно затребуваний, але сподіватися на черги клієнтів лише в результаті розклеювання оголошень не варто. Хоча, і вони приносять відчутний ефект. Розміщуйте свої оголошення на зупинках транспорту, в гаражних кооперативах та інших людних місцях. Активно рекламуйте свої послуги на автомобільних форумах та інших майданчиках для автомобілістів у мережі Інтернет. Це принесе не тільки клієнтів на розбирання, але і покупців автозапчастин.

Обмежуватися тільки рекламою не варто. Специфіка така, що необхідно паралельно активно шукати старі автомобілі. Здійснюйте рейди по селах та іншим віддаленим населеним пунктам. Там вас чекає справжній клондайк раритетних автомобілів.

Розгляньте можливість не тільки розбирання, але і ремонту машин. Забезпечені автомобілісти дуже часто шукають антикварні авто, які просто потрібно привести в нормальний технічний стан.

Бізнес на розборі машин на запчастини відрізняється високою рентабельністю і попитом. Почати можна з невеликої суми.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: