Бізнес на сушених овочах та фруктах.

бізнес на сушених овочах і фруктах

Сушені овочі та фрукти купують школи, кафе, дитячі садки, громадські підприємства, їдальні та підприємства, які займаються харчовою промисловістю. До того ж, організувати такий бізнес легко навіть на дому.


У сучасному світі все більшу популярність набувають напівфабрикати, тому на харчовому ринку є величезна кількість підприємств з виготовлення напівфабрикатів. А ось такий простий продукт, як сушка, можна не завжди зустріти. Це дуже перспективний бізнес.

Тому що населення гостро потребує екологічно чистих продуктах, а сушка відноситься до таких продуктів. Багато жителів великих міст готові віддати будь-які гроші за природні продукти, які не піддавалися хімічній обробці.

Переваги

Початківці підприємці часто задаються питанням: «Як заробити гроші на дому?» Сушіння овочів і фруктів ідеально підходить для бізнесу вдома. Вона не вимагає ніяких особливих умов зберігання, досить помістити її в прохолодну кімнату. І сушка буде зберігатися стільки, скільки вам потрібно.

Такі овочі та фрукти займають менше місця, ніж заморожені або свіжі. Вони дуже легко транспортуються, бо практично нічого не важать, через те, що фрукти та овочі позбавлені вологи.
Їх можна перевозити в багажнику будь-якого автомобіля. Це не тендітні продукти, тому при транспортуванні ви не зіпсуєте їх якості і зовнішній вигляд.

А тепер все ж ми повернемося до кількості попиту на даний продукт. У деяких містах попит на сушені продукти дійсно незначний. Але не тому, що людям це не потрібно, а тому що населення практично не знайоме з сушеною продукцією. Так що, якщо правильно все організувати, то конкурентів практично не буде.

Величезні агропромислові комплекси не будуть звертати на починаючу фірму належної уваги, а дрібні виробники не зрозуміють наскільки грандіозним, може стати ваш бізнес. А покупці відразу зрозуміють, який це потрібний і корисний товар, тому з попитом ніяких проблем не буде. До того ж, сушеними овочами та фруктами цікавляться фірми з Китаю і Кореї. Вони можуть взяти у вас оптом великий обсяг продукту. А європейські країни з сушки виробляють інші продукти (приправи, чіпси, соуси та інші).

Приміщення та обладнання

Перш за все потрібно, щоб приміщення, де ви виробляєте і зберігаєте сушку, відповідало санітарно-епідеміологічним стандартам, адже це харчовий продукт. Хоча цим бізнесом можна займатися вдома, але все ж він вимагає певного спеціального обладнання. Воно коштує не дуже дорого, тому його може собі дозволити кожен починаючий підприємець.

Етапи виробництва сушки

Перший етап це підготовка. Він включає в себе промивання та нарізку.
Цей етап теж можна автоматизувати. Промиваємо машина може очищати продукти від шкірки, а нарізаюча налаштовується на різні типи нарізки.

Другий етап це власне сушка. При сушінні не можна змішувати різні овочі та фрукти. Кожні з них повинні сушитися окремо. Для сушіння потрібно використовувати спеціальні сушарки, а коли ваш бізнес досягне більших обертів, то можна буде придбати більш потужні сушильні агрегати.

Додатковий заробіток

До того ж, із сушених продуктів можна виготовляти різні компоти та варення, а це теж може послужити додатковим доходом.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: