Бізнес на вирощуванні зелені

Бізнес на вирощуванні зелені

Питання створення нового бізнесу завжди буде актуальний, але, на жаль, досягти великого успіху у своїй справі виходить не у кожної людини. Крім того, не всі люди готові кинути все і займатися якоюсь новою і ризикованою справою в силу різних причин. Але в той же час кожна людина бажає мати додатковий заробіток. У такому випадку можна спробувати свої сили, створивши бізнес в домашніх умовах.


Бізнес по вирощуванню зелені можна порівняти з невеликою роботою в домашніх умовах, і в той же час він нічим не відрізняється від вирощування рослин у домашніх умовах. Але прибутковість цього бізнесу становить від 200 до 400% від всієї суми вкладень, це звичайно цифри відносні і вони не можуть стати об’єктивним показником, оскільки можна сказати те ж саме вклавши всього 50 грн і отримавши 1000 грн, буде вигідно, але на такий дохід довго не проживеш. Але ми рекомендуємо вам провести свій власний експеримент, розміщуючи квадратний метр посівної площі на вікнах у своєму будинку і зайнятися вирощуванням зеленої цибулі. А тепер давайте поетапно розглянемо бізнес по вирощуванню зелені.

Перший етап бізнесу на вирощуванні зелені

Головне в створенні бізнесу з вирощування зелені в домашніх умовах буде визначення великої кількості вільного місця, щоб розмістити на них все посівні площі. У цьому випадку існує кілька варіантів:

• Спеціально для вирощування зелені, звичайно, краще вибрати окрему теплицю. На цьому ви можете заощадити побудувавши свою теплицю з використаних склопакетів.

• Наступний варіант набагато дешевший і простіший, це вирощування зелені в будь-якому підсобному приміщенні, але за тієї умови, що є можливість повністю забезпечити певну температуру. Щоб отримати максимальний ефект можна створити багаторядне вирощування зелені. У цьому випадку йдеться про створення простих полиць, відстань між якими повинна становити від 80 сантиметрів до 1 метра, крім того потрібно обов’язково забезпечити штучне освітлення. Таким чином, можна втричі збільшити кожен квадратний метр площі.

Другий етап бізнесу на вирощуванні зелені

На наступному етапі треба підготувати грунт для вирощування зелені, для цього вам зовсім не потрібно займатися чимось зовсім неординарним. Ви можете поїхати в ліс, найголовніше, щоб він був листяним (але не дубовим), зібрати верхній шар всього опалого листя і акуратно зібрати шар над самим грунтом. Цей земляний субстрат має велику кількість корисних речовин, він найлегший і в той же час найдешевший, крім того в даному прошарку немає ніяких паразитів.

Після збору ґрунту в лісі його потрібно просіяти, це потрібно зробити для того, щоб повністю видалити всі великі частки. На даному етапі потрібно заздалегідь підготувати всі підходящі лотки для подальшого бізнесу. Тут є багато різних варіантів, для вирощування зелені ви можете використовувати невеликі дерев’яні ящики глибиною до восьми сантиметрів або ж можна просто придбати вже готові пластикові ящики.

Третій етап бізнесу на вирощуванні зелені

І на завершальному етапі відбувається посадка зелені, в цьому немає нічого складного. Всі процеси вирощування зелені можна дізнатися в будь-яких спеціалізованих виданнях, вони нічим не відрізняються від посадки зелені у відкритий грунт. При посадці зелені слід обов’язково враховувати один момент, не варто висаджувати всю зелень відразу. Найоптимальнішою схемою є висадка зелені 10% від усієї площі в даний момент, приблизно через чотири дні потрібно засадити наступні 10% площі і так далі. Але говорити можна тільки в тому випадку, коли площа посадки становить 15 квадратних метрів.

Зелень не вимагає якогось особливого догляду, потрібно проводити тільки періодичну підгодівлю і системний полив грунту. Крім того, постарайтеся не перетримати весь готовий урожай, особливо це відноситься до вирощування зеленої цибулі. Після дозрівання зелені пір’я цибулі починають дуже швидко жовтіти, і таким чином втрачає свій товарний вигляд.

Зібравши весь урожай, очистіть зелень від землі і всього непотрібного (все залежить від певного виду зелені), відразу розфасуйте всю зелень. До речі кажучи, один кілограм свіжої зелені в зимовий період буде коштувати в кілька разів дорожче, ніж риба чи м’ясо.

Природно у вас не буде вільного часу на продаж всього зібраного врожаю, тому краще заздалегідь відвідати ринок і знайти підходящого продавця, якому ви можете запропонувати свій товар. Якщо ж мова йде про невеликі вкладення, а ваш малий бізнес тільки починає «дозрівати», в такому випадку ви можете спробувати поговорити зі своїми близькими друзями та знайомими. Ви можете запропонувати їм свою вирощену зелень, і найімовірніше в їх особі ви знайдете нових покупців.

Слід відзначити той факт, що такий бізнес найчастіше сезонний, хоча існують деякі фермерські господарства, які вирощують зелень протягом усього року. Влітку вони вирощують зелень у відкритому грунті, а взимку вирощують менше зелені в теплицях, але продають її на ринку набагато дорожче. У літній же період прибуток від продажу зелені здійснюється за рахунок збільшеного валового виробництва.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: