Чистка килимів – простий і вигідний бізнес.

чистка килимів

У нашій країні клінінгові послуги молодий розвиваючийся бізнес. Під клінінговими послугами мається на увазі всі види прибирання в будинках і офісах, висотні роботи, а так само такий вид, як чищення килимів. Цей напрямок знаходиться на етапі розвитку і є перспективною справою.


Практично в кожному будинку або квартирі є килим або килимове покриття. Килимове покриття так само часто використовують в офісах замість ламінату та лінолеуму. Будь-які предмети і вироби вимагають догляду, зокрема килими і килимові покриття. Чистити килими необхідно мінімум два рази на рік, а килимові покриття вимагають більш частого догляду, до двох разів на місяць.

Пропонуємо три способи розвитку бізнесу з чищення килимів:

  • укласти договори на надання послуги з чищення килимів з фірмами, магазинами і торговими центрами;
  • надання послуги з чищення килимів в будинках та квартирах з використанням професійних засобів;
  • організація власного цеху по чищенню килимів.

Для чищення килимового покриття в офісах або приміщеннях з великою площею потрібно технічно оснащене обладнання з великою продуктивністю. Для чищення килимів з виїздом в будинок чи квартиру потрібно мати компактне не надто галасливе обладнання.

Найперспективніший і вигідний варіант з чищення килимів – організація власного цеху. Найголовніше, це кількість оброблених килимів. За день виїзду в будинки, можливо, почистити до п’яти килимів, а в цеху за цей час можна обробити до двадцяти. Пов’язано це з великими витратами часу (доставка обладнання, підготовка до роботи).

Такий вид клінінгових послуг, як чищення килимів, не вимагає великих капіталовкладень. За умови, що ви хочете займатися виїзним чищенням, буде потрібно близько 5-10 тисяч грн. У цьому випадку головне мати професійний екстрактор і ваша ручна праця. Згодом можна придбати роторну машину. Крім того ви можете також налаштувати канал продажів килимових виробів.

Початок покладено, а далі необхідно розвиватися. Зробіть рекламу, розклейте оголошення. У міру надходження замовлень, буде збільшуватися дохід, отже, можна подумати про відкриття цеху з чищення килимів. Для цього необхідно придбати комплект обладнання, машину для розвозити, килимомиючу машину. Головне робити якісно свою роботу і у вас не буде відбою від клієнтів.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: