Ідеї ??для сімейного бізнесу!

сімейний бізнес

Сімейні підприємництва у всьому світі вважаються стійкими, адже у випадку з таким бізнесом неможливо уявити собі ситуацію, в якій, скажімо, один партнер підставляє іншого: в кінці кінців, їх об’єднують, крім фінансових інтересів, ще й узи спорідненості.C
воя плантація

Цей бізнес відродився в Іспанії, коли країну накрила важка фінансова криза, при якій безробіття в підсумку досягло рівня майже в 25% від працездатного населення. Городяни стали орендувати за містом великі плантації для вирощування овочів і фруктів. З одного боку, вони практично не втрачали звичного комфорту, а з іншого – їх продукція незмінно користувалася популярністю.

Неважко зрозуміти, що в якості сімейного бізнесу це справа – просто ідеал, оскільки в полях робота знайдеться для кожного члена сім’ї.

Сімейний ресторан

Можливо, хтось вважатиме цю тему заїждженої платівкою, але сімейний ресторанний бізнес – як і раніше перспективна справа. Подібний заклад громадського харчування, звичайно, навряд чи буде належати до елітного сегменту. Він не зможе розраховувати і на масову відвідуваність, як McDonald’s. Швидше, це буде невеликий бюджетний ресторанчик, куди ходить досить вузьке коло постійних клієнтів. Меню в ньому також буде досить обмеженим, але якісним і доступним за ціною. Врешті-решт, людям приємно знати, що є місце, де можна недорого повечеряти« нормальної їжею

Але справедливості заради відзначимо, що сімейний ресторанний бізнес в Україні майже не розвинений, оскільки тут ресторани сприймають виключно через призму свят і іншого веселого проведення часу. Інша справа – США і ЄС, де формат «звичайної» вечері набрав популярність. Але ми не сумніваємося, що одного разу, як це завжди буває з західними підприємницькими тенденціями, ця мода докотиться і до нас, і невеликі сімейні ресторанчики також будуть затребувані населенням.

Тваринництво

Тваринництво як вид сімейного бізнесу як і раніше досить популярно в світі. Таких ферм багато і в Україні. Пояснюється це тим, що розподіл праці в даному бізнесі може багато в чому повторювати традиційний поділ сімейних обов’язків (з поправкою на те, зрозуміло, що мова йде про догляд за тваринами). Наприклад, голова сім’ї веде господарство, лагодить господарські будівлі і працює з технікою, а дружина годує тварин, доглядає за ними, лікує їх, якщо це в її силах і кваліфікації, займається бухгалтерією. Дорослі діти в цьому випадку працюють на допоміжних, але теж дуже важливих роботах.

Такий підхід в повній мірі прийнятний і для таких підвидів тваринництва, як птахівництво та рибництво. До речі, інтерес до рибництва з точки зору сімейного бізнесу зараз починає зростати. У США і в Китаї кількість сімейних рибоводних ферм зростає ударними темпами. Здається, в Україні пік популярності цього підприємництва теж не за горами.

Сімейний бізнес-центр

Бізнес-центр в наші дні повинен включати все необхідне, щоб було зручно займатися бізнесом або творчістю. Керувати таким бізнес-центром, якщо в ньому будуть представлені всі необхідні параметри, але не буде занадто багато приміщень, цілком під силу одній сім’ї.

Багато людей, які починають як комерсанти, просуваючи продукцію відомих або мало відомих компаній, або люди творчих професій, які супроводжують бізнес (дизайнери, ілюстратори, копірайтери і т.п.), часто не мають нічого, крім мізерних початкових грошей і моря амбіцій. Ними і буде затребуваний подібний невеликий сімейний бізнес-центр, де можна орендувати маленький, але затишний кабінет, запустити інтернет-магазин, і куди можна буде запросити клієнта.

Крім того, господар такого бізнес-центру, схожого в якомусь сенсі з вищеописаним сімейним рестораном, може представляти інтереси своїх клієнтів в різних інстанціях, а його дружина – працювати в форматі секретаря-диспетчера, відповідаючи замість них на дзвінки та інші звернення.

Оренда як бізнес

Оренда починає «правити бал», впевнені експерти багатьох країн. Зараз орендують все: меблі, одяг, побутову техніку, кімнати в квартирах і багато іншого. Різноманіття товарів, які потрібні тільки на деякий час, дозволяє багатьом сімейним парам організовувати свій бізнес, за схемою схожий зі стандартним «купи – продай», але побудований вже за формулою «візьми в оренду – віддай в суборенду».

Особливо бурхливо це підприємництво розвивається у великих містах, куди з’їжджається безліч людей, які перебувають, що називається, в пошуках кращої долі.

Люди з сіл або малих міст, переїжджаючи в мегаполіси і влаштовуючись тут на роботу, дуже часто не мають самого насущного: ліжка, шафи, столу, стільців, постільної білизни, холодильника, праски і т.п. Вони готові орендувати ці предмети побуту. У той же час багато жителів великих міст, купуючи нові речі з цього списку, залишають старі стояти вдома зовсім без діла. Вони, відповідно, готові здавати їх в оренду.

Якщо стати посередниками між першою і другою групою людей, то цілком можна непогано заробити. Особливо якщо налагодити сімейний підряд: дружина приймає заявки, а чоловік орендує потрібні предмети і здає їх в суборенду.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: