Ідеї пасивного прибутку!

Джерела пасивного прибутку

Мрія всіх ледарів – нічого не робити, але при цьому заробляти. Ще кілька десятків років тому подібні бажання викликали б сміх у більшості, а сьогодні багато хто замислюється, як створити пасивний дохід, який приносив би хороші гроші, але, при цьому, не вимагав би гігантських витрат сил і часу.


У кожної людини є можливість створити таке джерело, але, звичайно, перш ніж збирати плоди, доведеться як слід попрацювати, продумати всі нюанси, вибрати із запропонованих варіантів найбільш підходящий для вас і т.п.

Які переваги дає наявність пасивного джерела прибутку?

Більшість людей ходять на роботу щодня. Навіть ті, хто має власний бізнес, змушені постійно про нього піклуватися, щоб він приносив хороший дохід.

А уявіть, як було б добре, якби ви відвідували місце роботи один раз, ну, гаразд – два, а потім цілий рік отримували заробітну плату, живучи в своє задоволення. Круто адже, так? :-)

Ви вкладаєте раз, а дивіденди отримуєте постійно. Звичайно, доведеться контролювати ваше джерело, щоб воно не висохло, але це, мабуть, його єдиний мінус.

А ось плюсів джерела пасивного доходу мають набагато більше:

  • регулярні, а не разові грошові надходження;
  • економія часу і сил;
  • можливість у вільний час займатися тим, чим подобається;
  • прибутковість;
  • легкість і доступність способів для заробітку і т.п.

Що потрібно, щоб створити пасивний дохід?

«Грошима треба управляти, а не служити їм.»

Гроші для вкладення.

Щоб вкладення приносили пасивний дохід, для початку ними потрібно обзавестися. Без стартового капіталу нічого у вас не вийде. Чим більше грошей ви готові вкласти, тим вище будуть ваші доходи, особливо, це стосується таких способів інвестування, як депозит, ПІФ, ПАММ рахунок і т.п.

Здібності.

Звичайно, пасивний прибуток  не вимагає від вас якихось особливих знань, як, приміром, підприємницьку справу або торгівля на Форекс, але повні дурні, які не бажають вчитися, навряд чи зможуть заробити великі гроші. Знання і здібності потрібні всім і завжди.

Бажання заробляти.

Без цієї складової взагалі нікуди сунутися не потрібно.

Ідеї для пасивного прибутку

Джерело пасивного доходу – ПІФ

Пайові інвестиційні фонди (ПІФи) ідеально підходять для людей, які мають достатньо велику суму грошей.

Є, звичайно, ПІФи і для скромних інвесторів, але вам все одно доведеться мати не менше 1000 доларів, щоб стати одним з вкладників. Для того щоб почати заробляти, вам лише потрібно вибрати фонд та укласти договір. Все. Більше від вас нічого не потрібно.

Далі вашими грошима та інвестиціями інших вкладників розпоряджатися спеціаліст (за певний відсоток від прибутку, природно). Він буде вибирати найбільш прибуткові, на його думку, проекти, а ви – лише отримувати дохід.

Джерело пасивного доходу – ПАММ-рахунок

Форекс – популярне джерело доходу на сьогоднішній день.

По всьому світу молоді і старі, худі і товсті, розумні і безглузді, успішні і не дуже трейдери штурмують валютну біржу, мріючи стати мільйонером …

На жаль, Форекс нетерпимий до дурнів і новачків.

Розумні люди розуміють, що для того щоб освоїти роботу на валютній біржі, потрібно вивчити досконало теорію і практику. Та й при належному старанні не факт, що у вас вийде працювати на Форекс.

А ось інвестувати гроші в ПАММ-рахунок, щоб ним розпоряджається досвідчений трейдер, купуючи і продаючи для вас валютні пари, під силу всім.

Джерело пасивного доходу – нерухомість

Якщо ви отримали у спадок квартиру, не варто відразу ж намагатися її продати, щоб отримати живі гроші.

Нерухомість – відмінне джерело пасивного доходу. Здаючи площа під житло або офіс можна непогано заробляти на місяць, не особливо перенапружуючись при цьому.

Здавати квартиру подобово – більш вигідно, але в той же час затратно по часу і непросто: доведеться постійно шукати клієнтів, дбати про чистоту в приміщенні, купувати витратні матеріали і т.п.

Поступіть простіше: здайте квартиру на рік і приходьте щомісяця за грошиками від квартирантів.

Джерело пасивного доходу – депозит у банку

Це пасивне джерело прибутку знайоме багатьом людям. Відкрити рахунок у банку просто: потрібно бути повнолітнім і мати гроші, щоб покласти на депозит. Відсотки будуть вам нараховуватися щомісячно. Чим більше сума внеску, тим більше ви заробляєте. Володарі гігантських рахунків можуть взагалі ніде не працювати, а жити на відсотки.

Головна складність – правильно вибрати банк. Не женіться за найвищими відсотками. Більше звертайте увагу на репутацію фінансової установи.

Джерело пасивного доходу – кредитна спілка та інші організації

Спосіб заробітку ідентичний депозиту в банку, але кредитні спілки зазвичай пропонують своїм вкладникам вищі відсотки.

Попереджаю одразу: довіряти свої гроші кредитній спілці – ризиковано, адже завжди є шанс напоротися на шахрая.

Джерело пасивного доходу – блог

Блог перетвориться на пасивний джерело доходу відразу ж після того, як ви заповните його контентом і розкрутите.

Не біда, якщо ви не володієте письменницьким талантом! Сьогодні на просторах інтернету трудиться так багато копірайтерів, що ви без проблем знайдете того, чий стиль і грамотність влаштують вас ідеально.

Чим більше будуть відвідують ваш блог, тим більше грошей ви зможете заробляти на рекламі та гіперпосилання.

Джерело пасивного доходу – авторські права

Приміром, написали ви чудову книжку, а потім бац – і по ній захотіли зняти фільм. А без вашого дозволу – ніяк. Ось вам і заробіток.

Авторські права поширюються на бренди, рецепти, комп’ютерні програми, пісні, наукові винаходи і т.п.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: