Ремонтний бізнес: як почати?

Ремонтний бізнес

Така сфера послуг має величезну конкурентоспроможність і при організації своєї будівельної бригади цей фактор необхідно враховувати. Крім зареєстрованих будівельних бригад, ремонтними роботами займаються люди, які працюють на себе, їх називають ще “шабашниками”. Вони займаються оздоблювальними і ремонтними роботами без жодних оформлень та дозволів і, звичайно, їх робота коштує набагато дешевше, тому що вони не платять податків, і у них немає ніякого обліку.


З цього випливає, що підходити до організації та відкриття своєї фірми по ремонтно-будівельним роботам квартир і будинків на законній підставі необхідно обдумано і докладно. І, якщо з асортиментом будівельних матеріалів проблем немає, то найняти кваліфікованих фахівців буде складно.

Кадровий склад

Від кваліфікації і кількості фахівців у вашій фірмі залежить її рентабельність і процвітання. Щоб отримати ліцензію по будівельним роботам, необхідно найняти мінімум чотири людини, які мають навички та освіту за професіями штукатура, електрика, маляр-штукатур і сантехнік.

Необхідно знати, що ліцензію на будівельний бізнес можна отримати за умови, що більшість працівників фірми будуть мати вищу освіту і досвід роботи. Якщо ваш співробітник закінчив ВНЗ більше п’яти років тому і не працював за фахом, тоді необхідно відвідати курси з підвищення кваліфікації. Курси платні.

Ліцензія

Звичайну ліцензію на оздоблювальні роботи можна оформити протягом двох місяців, і діє вона п’ять років. За умови, що фахівці будуть проводити не тільки оздоблювальні роботи, а й інші будівельні послуги, тоді і ліцензія буде коштувати дорожче. Як варіант, можна придбати без додаткових бюрократичних клопоту готову фірму по ремонтно-будівельним роботам, тоді її вартість буде в рази дорожче.

Ви повинні знати, що неякісне і недобросовісне виконання ремонтно-будівельних робіт ваших фахівців, загрожує анулюванням ліцензії.

Пошук потенційних клієнтів

Будь-яка сфера послуг передбачає задоволення потреб клієнта, завдяки чому, згодом, і напрацьовується клієнтська база. Ремонт квартир не виняток і тому немає кращої реклами, ніж радісний і задоволений клієнт. А, це означає, що чим більше хороших відгуків, тим більше клієнтів. Звичайно ж, при відкритті все одно знадобиться місцева реклама, ну і традиційно в інтернеті.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: