Що таке Форекс?

що таке форекс

В епоху доступності та рівня розвиненості інтернет-ресурсів, все частіше на слух попадається інформація про те, що гроші можна заробляти за допомогою інтернету буквально нічого не роблячи! Багато хто не вірить, деякі замислюються, але після забувають, і тільки лічені одиниці починають активно дізнаватися максимум інформації і пробувати заробляти!


Одним з численних способів заробітку за допомогою інтернету є заробіток на Форекс. Давайте максимально точно дізнаємося, що ж таке Форекс і як на ньому заробити.

Форекс – це міжнародний валютний ринок, на якому цілодобово п’ять днів на тиждень можна провести конвертацію вільної валюти різних країн на дуже вигідних умовах (за рахунок моменту коливання курсів валют). Даний принцип заробітку актуальний не тільки для великих корпорацій, але і для приватних осіб.

Перевага Форекса перед іншими біржами полягає в тому, що при укладенні валютообмінних угод не передбачається присутність державного втручання (немає офіційного валютного курсу, немає обмежень на напрям, ціни та обсяги угод), і на гарантіях свободи подібних операцій. Простіше кажучи, тут заробляють на коливаннях курсів різний валют, адже дані коливання простіше прорахувати, ніж коливання на ринку цінних паперів.

Заробити на Форекс можна як на падінні, так і на зростанні будь-якої валюти. Простіше кажучи, ви заробите не тільки на купівлі валюти, яка за прогнозами незабаром буде рости, але і продавши валюту, яка за прогнозами незабаром впаде. Від вас вимагається лише вчасно відреагувати і подати заявку в банк для проведення відповідної операції.

Наступне питання, яке може виникнути, буде пов’язаний з тим, що коливання курсів валют не надто великі. І тут ви будете праві, брати потрібно обсягами. Тобто, чим більша кількість валюти буде конвертовано, тим більше прибутку ви отримаєте.

Як же зрозуміти, що впливає на коливання валют? Прочитавши масу теоретичної інформації, ви зрозумієте, що впливає і безробіття, і інфляція в країні, і показники виробництва, і рішення центральних банків. Але застосувати цю всю інформацію ви зможете тільки тоді, коли почнете практикуватися. І відразу скажу, фінансові втрати все одно будуть, адже ідеальної стратегії просто не існує, як би вас не намагалися переконати в зворотному. Ситуація на ринку обміну валют постійно змінюється, і просто не варто зупинятися на досягнутому – все у ваших руках

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: