Споживчий кредит.

У житті бувають моменти, коли терміново потрібні гроші на покупку тих чи інших товарів, або на навчання дітей, можливо, ви просто хочете поїхати у відпустку в екзотичну країну. Можна звернутися в банк за споживчим кредитом.


Кредити можуть бути цільові, це коли вам видає банк гроші на покупку певного товару. Або не цільовий, коли ви отримуєте гроші і можете їх витрачати на свій розсуд. Кредити можуть бути із забезпеченням, коли за вас ручаються родичі або друзі або в заставу вашого майна. Кредит можуть видати як на короткий термін, так і на довгий. Чим більше термін кредитування, тим більшу суму банк може вам видати.

Чи вигідно брати кредити

По-перше, ви отримуєте товар відразу і убезпечили себе від його можливого подорожчання

По-друге, немає необхідності з сім’ї забирати відразу велику суму, платити кредит необхідно буде маленькими сумами і це не так важко.

У споживчий кредит є і свої мінуси

Річ, куплена в кредит автоматично стає купленою набагато дорожче, адже сума кредиту передбачає ще й відсотки, за користування цим кредитом. Задоволення від покупки нової речі швидко проходить, борг треба виплачувати ще кілька місяців. Необхідно платити банку додаткові гроші за різноманітні послуги, не пов’язані безпосередньо з покупкою.

Перш ніж оформити споживче кредитування в банку, дуже уважно прочитайте договір кредиту і порахуйте, чи зможете ви регулярно і своєчасно вносити платежі. Скільки у вас залишається грошей щомісяця для проживання, адже існують такі витрати, від яких неможливо відмовитися, їжа, квартплата, одяг.

Існує два способи погашення кредиту, коли кожен місяць вноситься на певний рахунок сума і ця сума не змінюється протягом всіх платежів. Інший спосіб оплати, коли перший платіж йде найбільший і потім поступово щомісяця сума знижується. Більш поширений перший спосіб оплати, він прозоріший ви щомісяця точно, знаєте, суму платежу і дату, коли ви в обов’язковому порядку повинні його внести.

Банк вас сильно виручає, даючи, гроші на покупку необхідних речей, але всі ми розуміємо, що це робиться не через велику любов до нас, банк заробляє на відсотках, які ми йому переплачуємо. І це чесна робота. Звичайно, банку невигідно якщо ви вирішите сплатити всю суму достроково, адже він втрачає заплановані відсотки і щоб себе убезпечити деякі банки ставлять заборону на дострокове погашення кредиту. Або на певний час або повністю.

Жити треба по можливостям, але якщо є необхідність у великій сумі грошей, не варто бігати по друзями або родичами, зверніться в банк, і він обов’язково допоможе.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: