Тепличний бізнес: що вигідніше вирощувати?

тепличний бізнес

Тепличний бізнес на сьогодні є дуже прибутковим. Але треба знати його особливості, а також те, що є затребуваним на ринку. Тому ми сьогодні розповімо Вам, як не програти в цьому бізнесі і що вигідніше вирощувати, щоб тепличний бізнес приносив прибуток.


Вирощувати квіти завжди вигідно

Експерти вважають, що найвигідніший тепличний бізнес – це вирощування квітів. Також експерти запевняють, що тепличний бізнес, пов’язаний з квітами найбільш рентабельний. Краще вирощувати садові, а не кімнатні квіти, оскільки з першими все набагато простіше. Однак слід звернути увагу на те, що відразу після того, як ви зрізали вирощені квіти, їх потрібно негайно продати.

При вирощуванні квітів, слід подумати спосіб реалізації продажу. Адже ціна квітів залежить саме від того, хто їх буде купувати. Радимо шукати покупців безпосередньо, без посередників. Кращим виходом буде відкриття власного квіткового магазину. Адже перекупники закуповують за нижчими цінами, ніж можете продати Ви самі.

Не забувайте і про те, що Ви повинні вивчити всі умови квіткового ринку. Адже напевно всім відомо, що квіти миттєво розкуплять під час різних свят – День Святого Валентина, 8 Березня тощо. Тому Ви повинні виростити велику кількість квітів саме до цих свят, коли вони будуть затребувані.

Вирощування зелені

Квітковий бізнес вигідний, однак, не найлегший. Куди простіше буде зайнятися “зеленим” бізнесом і вирощувати зелень. Бізнес не настільки прибутковий як квітковий, але люди купують зелень кожен день, тому рентабельність “зеленого” бізнесу теж непогана.

Вирощування зелені досить просте, головне зберігати стабільну температуру (близько дев’ятнадцяти градусів) і підсвічувати зелень вночі.

Зелень продається на ринку протягом цілого року. Порадимо вирощувати в теплицях сорти зелені, які можна густо насаджувати.

Зелень швидко досягає стиглості, тому частота збору врожаїв протягом всього року висока – до десяти разів.


Овочевий бізнес

Вирощувати в теплицях можна два сорти овочів, оскільки кожен овоч має свої потреби до вологи, температури тощо. Перед вирощуванням, виберіть два сорти овочів, в яких схожі потреби і які найчастіше купують на ринку, щоб ознайомитись з їх вирощування.

Експерти запевняють, що найлегше вирощувати редиску і капусту. Ці овочі не складні і не вибагливі при вирощуванні, а також їх не їдять шкідники. Швидке дозрівання забезпечує кілька врожаїв за рік.

Також не складно вирощувати огірки, які є досить дорогими на ринку і швидко ростуть в тепличних умовах. Прибутковим буде також вирощування помідорів і червоного перцю.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: