Виготовлення пельменів – перспективна ідея бізнесу!

Виготовлення пельменів

У сегменті продуктів харчування, якщо вибрати одну невелику нішу – пельмені – на сьогоднішній день ми маємо великий вибір від різних фірм, але дуже невисокий відсоток з них хорошої якості. У зв’язку з цим раціонально з точки зору заробітку побудувати свій малий бізнес на виготовленні пельменів відмінної якості.


Цей вид діяльності привабливий ще й тому, що вимагає незначних фінансових вкладень при облаштуванні цеху. Висока рентабельність цього роду виробництва, а також широка лінійка рецептів дозволяє організувати досить масштабне виробництво і задовольнити потреби ринку. На тлі нинішніх економічних і політичних умов, коли люди все більше прагнуть купувати вітчизняні продукти, виробництво пельменів по-домашньому виявиться правильним і затребуваним напрямком підприємницької діяльності.

Крім того, крім пельменів надалі можна розширити виробництво і під своїм товарним знаком почати виготовляти вареники, хенкалі, манти і багато іншого. Головне, що все це можна здійснювати на одному виді обладнання.

Підприємці-початківці, які вирішили зайнятися виробництвом пельменів, в першу чергу зіткнутися з високою конкуренцією на ринку. Тому треба на чомусь перевершити інших виробників. У такому виді діяльності заволодіти покупцем можна за допомогою якості та екологічної чистоти продукції.

Також виробнику слід звернути увагу на специфічні вимоги до приміщення, в якому будуть проводитися пельмені. Але тут виявиться простіше тим, у кого вже є якась виробнича кухня, наприклад, в кафе або ресторані.

Коли обладнання закуплено і є відповідне приміщення, необхідно купувати сировину. Під цим поняттям розуміється м’ясо, цибулю, різні добавки і спеції, і борошно. Оскільки позиціонувати себе треба саме з точки зору екологічної чистоти, то і слідувати необхідно цій тенденції. Тобто не застосовувати в своїх рецептах хімічних добавок і використовувати якісну сировину. Економити в такому випадку на рецептурі немає сенсу.

Варто пам’ятати, що на виробництво пельменів за традиційним рецептом використовується 2/3 м’яса. Ціна ж готового виробу буде дорівнювати роздрібній вартості м’яса. Подібне співвідношення дає зрозуміти, що рентабельність виробництва складе 50-55% навіть якщо виробляти продукцію в невеликих масштабах, але головне з якісної сировини.

Далі слід звернути увагу на виробництво фаршу і тіста. Цей етап вважається найбільш трудомістким і часто вимагає додаткового обладнання. Якщо фінанси обмежені, то можна найняти додаткову робочу силу. В такому випадку збільшується собівартість продукту. Однак пізніше все одно слід придбати, наприклад, борошнопросіювач, електричний ніж і деякі інші пристосування.

Для приготування пельменів самої різної форми сьогодні можна знайти безліч агрегатів. У більшості моделей є можливість міняти насадки.

Після того як пельмені приготовані їх необхідно швидко заморозити. Для цього буде потрібно хороша морозильна камера з шокової заморожуванням. Після цього вся продукція зберігається в спеціальному холодильнику.

Реалізовувати свій товар можна спробувати через роздрібну мережу. Однак оскільки продукція буде позиціонуватися як екологічно чиста, раціональніше організувати доставку додому або спробувати продавати в спеціалізовані магазини здорової їжі.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: