Виробництво сухофруктів вдома як ідея бізнесу!

Виробництво сухофруктів вдома як ідея бізнесу

Пізня осінь, зима, рання весна чудовий час в році, але, на жаль, не радують людину повноцінним вітамінним раціоном. На допомогу приходять сухофрукти. У них зберігається максимум корисних мікроелементів та вітамінів.


Заморожені, законсервовані і перероблені фрукти суттєво відстають за насиченістю корисними речовинами від висушених. Справа в тому, що всі інші способи мають на увазі наявність води в різній кількості і стані. А рідина розчиняє і зменшує вітаміни. У сухих фруктах вплив води відсутній. Залишається тільки корисна маса, до того ж дуже смачна.

Сухофрукти – дохід і користь

Бізнес-ідея по переробці фруктового врожаю в суху продукцію дуже цікава. Вона не вимагає величезних капіталовкладень. Зайнятися цим може будь-хто. Як джерело додаткового прибутку, ідея може розглядатися дачниками і жителями сільської місцевості.

Реалізація продукції проводиться в різних місцях: на ринках, через великі і дрібні магазини. Сухофрукти швидко розкуповуються оптовиками.

З чого можна почати?

Найкраще почати з невеликого обсягу і зрозуміти тонкощі самого процесу. Дізнатися як зберегти фрукт максимально апетитним, привабливим і їстівним.

Слід підібрати асортимент виходячи з найпоширеніших плодів в місцевості. Маленький порада: зупиніть вибір на сливах, яблуках і абрикосах. Це популярні і поживні фрукти. З ними просто працювати. Зберігається гарний товарний вигляд. У сезон вони швидко псуються. Сушка врятує і перетворює урожай в вигідне вкладення.

Не меншу цінність представляють сушені гриби і ягоди. Популярність набирає сушка овочів. Багато хто зберігає їх у вакуумі. При розпакуванні вони повністю відновлюють обсяг і поживну цінність.

Устаткування запорука розвитку

Виробництво сушеної продукції можна розвивати до будь-яких розмірів. Нестачі в сировину в нашій країні не буває. З великими обсягами допоможе впоратися спеціалізоване обладнання.

Розумніше придбати повноцінний комплекс. Він виконує роботи від миття до упаковки. Вартість залежить від набору функцій і пропускної здатності. Ціна коливається на рівні 1000 $.

Ще один плюс обладнання – це можливість виконувати його обслуговування самостійно без сторонньої допомоги. А значить, праця найманих працівників не знадобиться.

Єдиний недолік сухофруктового бізнесу – сезонність прибутку. Активна торгівля буде тільки в холодну пору року. Але на якісну продукцію завжди є покупці. Курага, чорнослив, родзинки – улюблені і затребувані споживачами круглий рік.

Товар не швидкопсувний. Якщо місцевий ринок швидко насичується, знайти шляхи міжміського збуту не так складно. Оборот продукції завжди можна коригувати.

Вигідно, смачно, нескладно – ось головний висновок бізнес-ідеї з виробництва сухофруктів.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: