Як і де можна заробити підлітку?

yak-i-de-mozhna-zarobiti-pidlitku

Заробіток грошей – невід’ємна частина життєдіяльності всіх людей. Чим раніше людина почне заробляти гроші – тим швидше вона знайде самостійність і незалежність. Але якщо доросла людина може працювати майже скрізь, то підлітку з вибором зайнятості доводиться складніше.


Але не варто засмучуватися, тому що і для 14-річного школяра існує безліч варіантів заробітку. Заробити грошей підліток може як в реальному світі, так і в мережі Інтернет. Щоб не лити воду, відразу перейдемо до перерахування можливих методів заробітку в реальному світі.

Варіант перший – робота кур’єром. Оплата роботи кур’єра залежить не від віку, а від обсягу виконаної роботи. Безсумнівним плюсом такої роботи є вільний графік. Мінусами такої роботи є постійні роз’їзди, необхідність носити з собою деякий вантаж, а візити в квартири можуть виявитися небезпечними для молодих дівчат.

Другим варіантом заробітку є вигулювання собак. Плюсами такої роботи є зайнятість круглий рік, а так само мала ймовірність невиплати школяреві грошової винагороди. Займатися вигулом собак зможуть лише ті підлітки, які не бояться собак, а так само відповідальні і пунктуальні школярі. Вигулювати варто лише тих собак, з якими підліток зможе впоратися. Довірити вигул американського стаффордширського тер’єра 14-річному школяреві мало хто погодиться.

Так само підлітки можуть спробувати себе в рекламних кампаніях. Роздача і розклеювання листівок не вимагає якихось специфічних знань і умінь, а сам процес може затягнутися лише на 2-3 години. Якщо вибрати людне місце, то всі листівки можна буде роздати і за годину. Така робота передбачає знаходження школяра на свіжому повітрі, що позитивно позначиться на його самопочутті.

Відмінним видом заробітку є продаж виробів. Зрозуміло, що такий вид зайнятості буде актуальним лише для креативних підлітків.

Картини, поробки і прикраси, зроблені дітьми, користуються великою популярністю. Продавати такі вироби можна в магазинах сувенірів. Магазин, теоретично, буде брати 20-25% від вартості виробу, але навіть за таких умов підліток отримає достатню кількість грошей. Якщо пощастить, то можна знайти постійного замовника, або ж налагодити співпрацю з магазином на більш вигідних умовах.

Так само підліток може вирощувати вдома кімнатні квіти, які в майбутньому будуть реалізовуватися в квіткових магазинах, на умови, подібних до тих, що описані по відношенню до магазину з виробами.

Якщо батьки будуть не проти, то підліток може працювати в кафе. Ким – питання вже інше. Можливо, закладу потрібна людина для ранкового прибирання приміщення, або ж мийник посуду в вечірній час. Можливо, дівчина-підліток зможе приймати замовлення відвідувачів, або ж співати.

Школяр може зайнятися збиранням фруктів або овочів. Такий вид заробітку принесе мало грошей, та й здоров’я молодого організму може похитнутися.

Є варіант роботи продавцем, але тільки під наглядом дорослих.

Наостанок зазначимо, що підліток обов’язково повинен повідомити батькам про своє бажання працювати. Найкращим варіантом буде контроль одного з батьків за своєчасними виплатами своїй дитині з боку роботодавця.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Коментарів: 1
  1. Валерій

    Чудова стаття, дійсно багато чого корисного можна взяти. Знаю багатьох підлітків, які дуже хочуть заробляти незважаючи на те, що їм ще немає 18 років.

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: