Як відкрити свій бізнес в сфері обслуговування при мінімальних вкладеннях?

Як відкрити свій бізнес в сфері обслуговування

Ви вже замислювалися про власний бізнес? Про нього мріють багато, адже своя справа дає набагато більше можливостей у порівнянні з роботою «на дядю». Це і планування власного часу, і перспектива розширення, і певна свобода в плані вибору свого шляху. Будувати свій бізнес – не тільки прибутково, але і цікаво.


Але що робити, якщо ви не маєте достатнього запасу фінансів, щоб вкласти їх в стартап? На щастя, існує чимало бізнес-ідей, які не потребують величезних капіталовкладень. Щось вкладати доведеться, але ці ресурси цілком доступні середньостатистичній працюючій людині.

Аналізуючи різні сфери бізнесу, нескладно помітити, що послуги – це золоте дно для мало бюджетного стартапу. Вони самі по собі не вимагають великих первинних вливань, а специфіка багатьох послуг така, що з ними може впоратися навіть непрофесіонал. До плюсів можна віднести і великий вибір галузей, і відсутність необхідності в активній рекламі. Люди завжди мають потребу в послугах, які роблять їх життя комфортним.

Тому сьогодні ми поговоримо, як відкрити свій бізнес в сфері обслуговування при мінімальних вкладеннях.

Перш ніж перейти до самих бізнес-ідей, варто згадати про головні принципи ведення своєї справи. По-перше, краще, щоб ви вже мали досвід в обраній сфері, працювали за цією спеціальністю та розбиралися в тонкощах. Набивайте шишки за рахунок роботодавця, а не за свій власний. По-друге, важливо, щоб вам було це цікаво. Заробляння грошей як самоціль не може мотивувати досить довго, щоб поставити на ноги і розвинути бізнес. А ось захопленість процесом дає куди більш серйозні результати.

Ну що ж, а тепер давайте розглянемо бізнес-ідеї, згрупувавши їх для зручності за категоріями.

Доставка

У великих містах люди настільки зайняті, що їм іноді не має часу навіть збігати в магазин. Тому для мегаполісу буде популярним сервіс у вигляді доставки товарів. Що можна доставляти? Та все що завгодно – продукти з супермаркету, готову їжу з ресторану, бутильовану воду, квіти, газети, ліки, документи.

Наявність власного автомобіля в цій справі стає незаперечним бонусом. Для тих, хто не має навіть велосипеда, можна починати з міського транспорту – головне, вибрати для цієї мети товари, які можна дотягнути «на своїх двох». В цьому випадку радимо якомога швидше вкласти перші зароблені гроші в будь-який спосіб, що прискорює пересування – від роликів до власного фургона.

Фургон вже є? Тоді можливості розширюються, адже можна зайнятися доставкою більш габаритних товарів – меблів або холодильників.

Ремонт

У цьому розділі ми постараємося розмістити взагалі все, що стосується ремонту. Існує два способи ведення такого бізнесу – з виїздом до замовника або у власному приміщенні.

Якщо вам ніде розмістити майстерню – виберіть види послуг, що вимагають виклику майстра додому.

Наприклад, це може бути ремонт, установка і обслуговування устаткування. Тут фантазії знайдеться де розгулятися. Почати можна з найпростішого – стати працівником «чоловік на годину», якого самотні жінки викликають, щоб вкрутити лампочку або почистити бойлер.

Куди більше перспектив є у тих, хто має досвід роботи зі складним обладнанням – можна співпрацювати як з приватними замовниками, так і з великими компаніями. Ви можете ремонтувати офісну або побутову техніку, встановлювати компресори в холодильні камери харчових підприємств, лагодити і обслуговувати будівельний або швейну апаратуру.

Без наявності приміщення можна займатися установкою сантехніки і ремонтом квартир – тут ви також працюєте на території замовника.

Якщо ж у вас раптом «завалявся» гараж або нежитлове приміщення, придатне під майстерню, можна віддати перевагу автосервісу, ремонту дрібної побутової техніки, мобільних телефонів, одягу або взуття.

Організація заходів та активних розваг

Замучена наречена, одночасно роздає вказівки по меню, замовляє прикраси на машину, фарбує нігті і зустрічає гостей, непомітно пішла у вчорашній день. Сьогодні популярна настільки корисна професія, як розпорядник весіль. Зазвичай вони ж організовують ювілеї, дні народження, вечірки та інші сімейні свята. Зустрічаються навіть такі послуги, як організація побачень, пропозиції руки і серця і розриву відносин!

Щоб стати організатором, потрібно всього лише трохи фантазії, сміливості і товариськості. Можна зібрати невелику команду з тамади, музиканта-звукорежисера і фото-відео-оператора.

Крім того, зараз популярні квести, які іноді стають частиною того ж весілля або дівич-вечора. Квести бувають різні – починаючи від найпростіших, доступних непідготовленим учасникам, і закінчуючи авто-квестами, де для участі потрібно мати автомобіль.

Активний відпочинок з елементами спорту взагалі нині входить в моду, і це добре. Залежно від знань і досвіду можна стати провідником в гірських районах, інструктором по сплаву на байдарках, організатором велосипедних турів і так далі.

Краса

Основні бізнес-ідеї цього розділу лежать на поверхні – це перукарня і манікюрний салон на дому (у себе вдома або у замовника), а також оренда робочого місця в салоні. Сюди ж можна віднести нарощування вій, всілякі масажі, святковий макіяж, татуаж, татуювання. Плюс в тому, що бізнес затребуваний і прибутковий, мінус – у величезній конкуренції.

Які ще бізнес-пропозиції користуються попитом у клієнта?

  • Прибирання приміщень
  • Служба таксі
  • Агентство з працевлаштування
  • Служба знайомств
  • Репетиторство, навчання танцям, бойовим мистецтвам, плавання, підготовка дітей до школи
  • Юридичні послуги
  • Реклама
  • Консультування щодо зниження ваги

Як бачите, тут згадані лише ті галузі, в яких можна починати роботу дійсно з нуля. Звичайно, існує ще безліч варіантів, таких як відкриття магазину, сауни, фітнес-центру, пральні або приватної клініки. Але вони вимагають закупівлі дорогої апаратури або обов’язкової наявності приміщення, тому сьогодні ми про них говорити не будемо.

Бізнес в сфері послуг зручний тим, що починати працювати ви можете, маючи в штаті лише одного співробітника – самого себе. Подальше зростання майбутньої корпорації знаходиться виключно у владі її господаря. Найняти додаткових працівників, зняти приміщення, придбати транспорт, розширити кількість послуг, що надаються … Можливості розвитку залежать тільки від амбіцій і працьовитості самого підприємця.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: