Як збільшити обіг грошей на підприємстві?

yak-zbilshiti-oborot-groshey-na-pidpriyemstvi

Більшість підприємців, маркетологів і продажників вірять, що вони можуть нескінченно продавати свій продукт і не зустріти ніяких проблем … до тих пір, поки проблеми не приходять самі. Багато перспективних компаній – і стартапів, і діючого бізнесу – ставали банкрутами, бо не вміли керувати своїми грошовими потоками. Все йде добре, поки продажі ростуть і ринок стабільний, але, як тільки трапляється щось несподіване, настає час платити по рахунками.


Вашій увазі 7 ключових кроків для збільшення кількості готівки в обігу підприємства.

Ціни

Якщо у вас стабільна і велика база клієнтів, і ви займаєте значну нішу на ринку, то ви можете підняти ціну на свої товари і послуги, щоб заробити більше. Вам не треба збільшувати ціну в кілька разів, але навіть невелике збільшення істотно збільшить потік готівки.

Упаковка

Знайдіть незвичайний спосіб упаковки вашого товару, щоб туди вліз більший обсяг. Якщо ви зможете продати більше одиниць товару за ту ж ціну, ви моментально збільшите кількість грошей, які надходять в компанію.

Прямі витрати / Вартість проданого товару

Коли в останній раз ви порівнювали ціни всього, що ви купуєте? Якщо ви можете зменшити вартість необхідної сировини, витрати на робочу силу і продажу, ви отримаєте додатковий дохід.

Операційні витрати

Ймовірно, що ви керуєте підприємством не настільки ефективно, як могли б. Деталізуйте всі витрати і урізайте зайві щодня. Скорочення операційних витрат помітно зменшить відтік готівки з вашого рахунку.

Дебіторська заборгованість

Люди, що беруть у вас в борг, зменшують ваш обсяг готівки. Зробіть кілька телефонних дзвінків і відправте кілька листів, щоб прискорити процес погашення дебіторської заборгованості.

Матеріальні запаси

Якщо у вас виробництво або магазин, де є склад, ви можете зменшити кількість продукції, запасеної на полицях. Залишайте оптимальний запас, необхідний вам для виконання замовлень клієнтів, і ви збереже гроші.

Оплата рахунків

Зрештою, ви можете трохи сповільнити процес оплати своїх кредитів. Зателефонуйте кредиторам і домовтеся з ними про збільшення терміну виплат, щоб у вас на руках залишалося більше вільних коштів. Повірте, в їх інтересах, щоб ваше підприємство процвітало якомога довше.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: