Як збільшити прибутковість магазину?

yak-zbilshiti-pributkovist-magazinu

Ми розкриє секрети і навчим вас правилам, які в подальшому допоможуть збільшити кількість продажів і загальний дохід вашого магазину. Ви запитаєте, як же це зробити? Все дуже просто, головне грамотно підійти до даної проблеми.


Основні ринкові правила

Припустимо, ви власник магазину побутової техніки, поруч з вами по сусідству, є і інші аналогічні точки, де продають ідентичний товар ваші безпосередні конкуренти.

Вам потрібно домогтися того, щоб покупець прийшов саме до вас, а не до конкурентів? Тоді залучіть їх з допомогу простих, але дієвих правил:

По-перше, варто домовитися з конкурентами на правах спільної вигоди про те, що ціни на аналогічні товари в ваших магазинах будуть ідентичні. В іншому випадку ви ризикуєте втратити авторитет своїх клієнтів, якщо вони почують що ціна на такий же товар в магазині по сусідству в рази нижча. Це не вигідно нікому, і, як правило, підприємці домовляються між собою про даний нюанс торгівлі.

Незважаючи на те, що ви нібито домовилися, постійно стежте за асортиментом товару у конкурентів. Таким чином, ви зможете тимчасово збільшити вартість товару, якого немає в наявності в інших магазинах.

Акції

Вивіска «акція» заманює і змушує втрачати пильність навіть найдосвідченіших покупців. Таким чином, ви зможете продати залежаний товар за цілком вигідною для вас ціною. Та й покупець залишиться задоволений. Адже доведений той факт, що покупці найчастіше відвідують магазини, в яких постійно діють акційні пропозиції.

Графік роботи магазину

Для того щоб підвищити рівень продажів, а в кінцевому підсумку загальний прибуток, потрібно уважно скласти графік роботи магазину. Для початку варто вивчити графік роботи магазинів-конкурентів.

Деякі люди допізна працюють і не встигають відвідати магазин, так як він вже закритий. Ви повинні врахувати цей нюанс і збільшити час роботи свого магазину на кілька годин. Таким чином, ви отримаєте додаткових покупців і збільшите свій дохід.

Правильна викладка товарів

Від того, наскільки правильно ви викладете товар на вітрині, залежить ваш прибуток. Найбільш затребуваний і привабливий товар варто викладати на самому видному, вигідному місці. Це дозволить привернути увагу покупців ще з вулиці.

Асортимент

Варто особливу роль приділити даному нюансу. Дотримуйтеся правил цінової політики і пропонуйте своїм покупцям вибір як дорогого, брендового товару відомих фірм, так і більш доступних і не менш якісних товарів вітчизняного виробництва. Таким чином, ви зможете залучити як клієнтів з великим достатком, так і людей у ??яких середній дохід.

Якщо ви врахуєте дані правила, гарантуємо, що ви зможете в найкоротші терміни істотно підвищити рівень продажів свого магазину. Процвітання вам гарантовано!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: