Який бізнес сьогодні найприбутковіший?

бізнес

Не всім просто знайти гарну роботу. Не кожен готовий працювати від дзвінка до дзвінка, коли повз спливає дорогоцінне життя. Хочеться бути господарем становища. Значить, потрібно відкривати власний бізнес. Але ринок, здавалося б, перенасичений товарами і послугами. Позбавляйтеся від цієї песимістичної точки зору і починайте думати.


Не можна дати однозначну відповідь на те, який бізнес принесе сьогодні максимум доходів, але розібратися варто.

З чого починається побудова власної справи?

Правила та умови існують завжди. Їх необхідно знати і шанувати. Ігнорування економічних законів призведе вас до невдачі. Тому для початку займіться теоретичною підготовкою. Є вимоги, які потрібно осмислити і виконати:

 • Вибрати нішу для діяльності. Якщо це ваше перше діло, то постарайтеся, щоб конкуренція була низькою, а рентабельність високою.
 • Скласти детальний бізнес-план. Без опису всіх етапів роботи на папері, докладних розрахунків, можливих ризиків ви не обійдетеся.
 • Забезпечити надійний тил, тобто відкрити джерело пасивного доходу (здавати в оренду, вкласти кошти під відсотки і т.п.).
 • Продумати кілька способів розкручування бізнесу.
 • Оптимізувати всі витрати, позбутися другорядних витрат.
 • Сформувати команду співробітників, які допоможуть вам спочатку і не кинуть в труднощах.
 • Щодня зміцнювати настрій. Не піддаватися тиску обставин. Вірити, що ваша справа обов’язково стане прибутковою.

Надихаючі приклади

Важливо читати і роздумувати про те, як досягли успіху успішні бізнесмени. Це надихає і допомагає зрозуміти, що ні у кого не вийшло розбагатіти від помаху чарівної палички. Кожен приклад – історія наполегливої ??праці.

Мішель Фаррер заробив на сьогоднішній день 10 млрд доларів. Почав з продажу шоколадного масла на сніданок. Зараз його продукція відома і улюблена в усьому світі: «Кіндер-сюрприз», «Нутелла», цукерки Ferrero Rocher.

Ральф Лоррен домігся статку в 5 млрд доларів. Був сином бідних російських емігрантів. Почав з продажу звичайних сорочок, на які клеїв емблему коня. За авторську роботу брав 50 $. Зараз він один з гуру моди.

Тай Уорнер на звичайних плюшевих ведмедиків сколотив 5 млрд доларів. Здавалося б, кому вони потрібні? Але милі плюшеві Банні дуже сподобалися дітям. В даний момент Тай Уорнер повністю пішов в прибуткову нерухомість.

Джефф Бізос володар 4,5 млрд доларів. Вирішив продавати книги через інтернет. Так з’явився ресурс Amazon.com. Зараз це величезний, популярний інтернет-базар, де продаються і купуються мільйони товарів.

Взуття з дихаючої підошвою принесла Маріо Моретті Полігатто статок 3 млрд доларів. Це відомий бренд Geox. До цього дня прибутковий бізнес, а починалося все з ідеї.

1.Торгівля була, є і буде

Один з найшвидших способів отримання прибутку – торгівля. У цій сфері нічого не змінюється тисячоліттями. Є продавці і покупці. Почніть торгувати з розумом і кожен день будете підраховувати виручку. Продавати можна:

Продукти харчування

Їжу люди купують завжди. Це життєва потреба. Можна ходити босоніж, але не жити голодним. Тут важливо вивчити конкурентів, продумати цінову політику і бонусні знижки постійним клієнтам.

Одяг

Відсоток невдалих проектів високий. Люди прогорають, тому що не зуміли налагодити збут, не знайшли свого покупця. Однак, потреба в якісному одязі як і раніше актуальна. Важливо знайти хорошого виробника, вірно вести цінову політику і покупці швидко зрозуміють, де можна купити добротний, модний і гарний одяг.

Господарські товари.

Сюди входить все, що потрібно людині для життя: від будівельних матеріалів до зубочисток. Ніша дуже величезна. Проаналізуйте, на що є попит у вашій місцевості і починайте наповнювати ринок.

2.Всі мають потребу в послугах

Сфера послуг – ніша безпрограшна. Рівень конкуренції високий, але завжди можна втиснутися між здоровими монополістами і урвати свій шматочок. Люди звикли до обслуговування і чим якісніше ви будете це робити, тим більше клієнтів у вас з’явиться.

Бажаєте швидко розкрутитися до відчутного прибутку, тоді відкривайте:

 • заклад громадського харчування; рівень залежить від наявних у вас коштів;
 • перукарню, салон краси, масажний кабінет, манікюр-педикюр;
 • ремонтну майстерню чого завгодно;
 • кадрове агентство з підбору персоналу.

3. Бізнес у віртуальному просторі

Цей вид заробітку набирає фантастичні обертів. Деякі прогнозують, що незабаром люди перестануть відвідувати реальні магазини. Процвітатимуть кур’єрські служби і розвозити все, що куплено в інтернеті. У мережі як в житті існують ті ж потреби в обслуговуванні, ремонті і сервісі.

Зараз найприбутковішим є:

 • Інтернет-торгівля; власник магазину не витрачатися на оренду, утримання, охорону приміщення, на персонал, на численну документацію і перевірки. Всі замовлення може обслуговувати одна, дві людини.
 • Власний сайт також може заробляти на партнерських програмах, рекламі і т.п.
 • Інфобізнес процвітає як пишна троянда. Експерти або які називають себе знавцями продають навчальні курси по тисячам напрямків.
 • Реклама в інтернеті, як і в житті, двигун торгівлі, а тому потрібні в ній фахівці. Є майстри-одинаки, є потужні агентства. Дана послуга дуже затребувана.
 • Всі професії, пов’язані з інтернетом потрібні, а професіонали просто нарозхват.

Будь-який бізнес стане прибутковим, якщо його засновник серйозно підійде до справи. Вивчить питання, прорахує результат. Але і удача не завадить. Не зупиняйтеся, розвивайтеся і досягнете успіху.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: