3 копійки 1908 року!

3 копійки 1908 року!

Монета 3 копійки 1908 випускалася в роки правління імператора Миколи II.

Вартість монети 3 копійки 1908 року залежить від стану монети, але в середньому 1-2 $.


На аверсі 3 копійок 1908 року в центрі монети зображений державний герб країни – двоголовий орел, коронований двома імператорськими коронами, над якими розміщена велика корона з двома розгорнутими кінцями стрічки Ордена Святого Апостола Андрія Первозванного. На крилах орла Навколо головного щита розташовані щити з гербами Царств і Великих Князівств – по чотири на кожне крило.

Герб укладений в орнаментальному колі. У нижній частині кола напис – «ТРИ КОП?ИКИ», у верхній – «М?ДНАЯ РОССІИСКАЯ МОНЕТА». 

На реверсі 3 копійок 1908 року в центрі вказаний номінал «3» у верхньому напівдиску, праворуч і ліворуч від номіналу п’ятикутні зірочки. Під цифрою номіналу – слово «КОП?ИКИ» і нижче розташований декоративний роздільник у вигляді двох вигнутих ліній і маленькою окружності між ними. Під роздільником букви монетного двору – «С.П.Б.»

У верхній частині півколом вказано рік випуску – «1908». По колу монети, уздовж канта розміщуються лаврова і дубова гілки, які в нижній частині перев’язані стрічкою на вузол.Замкнута окружність, що складається з дрібних точок, розділяє центральну частину (де зазначено номінал) від частини з роком і гілками.Поверхня гурта у трьох копійок 1908 рубчаста, насічки виконані вертикально.

Характеристики монети

Номінал: 3 копійки
Рік випуску: 1908
Монетний двір: С.П.Б. – Санкт-Петербурзький
Метал: мідь
Тираж: 12600000.
Маса: 9,83 грама
Діаметр: 27,9-28,4 мм
Гурт: рубчастий

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: