4 секрету успішного бізнесу від Дональда Трампа.

Дональд Трамп

Сьогодні нікому не потрібно розповідати, хто такий Дональд Трамп. Не тільки Президент і бізнесмен, а людина, що зуміла зробити своє ім’я світовим брендом, і почати заробляти на ньому нечувані суми. Ось кілька секретів успіху, якими Трамп поділився у своїй книзі “Лідерство”.

Будьте лаконічні і вмійте пристосовуватися

Одного разу на роботу до мільйонера прийшов енергійний, освічений і подаючий великі надії молодий чоловік. У хлопця були всі шанси стати найкращим у команді Трампа, але їм так і не судилося здійснитися.

У роботі молодий чоловік виявилася настільки скрупульозний і допитливий, що остерігаючись чергового довгого і монотонного монологу, дуже скоро Трамп став просто уникати зустрічі з ним. Незважаючи на високий рівень професіоналізму, хлопцеві так і не вдалося втриматися на посаді, так як темп його роботи не збігся з тим темпом, до якого звик Дональд.

Уміння пристосовуватися – одне з найголовніших для бізнесмена, вважає мільйонер. Саме тому Трамп радить всім вчитися ставити собі тимчасові рамки і намагатися не виходити за них: наприклад, на проведення презентації Дональд відводить всього п’ять хвилин, а на розповідь про себе – не більше трьох.

Люди, які аналізували метод ведення переговорів Трампом, відзначали, що від інших його відрізняє талант швидко добиратися до суті справи, говорити коротко і по суті.

Історія з життя: У Ріккардо Белліні було всього три хвилини, щоб представити свій бізнес-план мільйонерові. У той день Трамп був дуже зайнятий і знаходився не в кращому настрої для вислуховування презентацій, тому виділив Рікардо всього три хвилини на розповідь про себе і свою пропозицію, в надії на те, що той злякається і відмовиться.

Але Ріккардо не тільки не відмовився, а й провів за відведений йому час таку відмінну презентацію, що Трамп тут же погодився на спільну угоду.

Позитивне мислення завжди і всюди

Незалежно від того, як йдуть справи – збігаються вони з наміченим планом чи ні – необхідно шукати позитив в навколишній дійсності. Успіх приходить тільки до тих, хто не знає смутку.

Як запевняє мільйонер – навіть якщо ваш маршрут трохи відхилиться від наміченого раніше, але ви і далі будете готові боротися з виникаючими на вашому шляху проблемами, в результаті все обов’язково складеться набагато вдаліше, ніж ви того очікуєте. З людьми, які звертають убік навмисно або випадково, відбуваються цікаві речі.

Історія з життя: Одного разу в Нью-Йорку Трамп планував ненадовго з’явитися на кораблі і зійти з нього, перш ніж той відпливе в нічний круїз. Однак, коли бізнесмен зібрався зійти на берег, виявилося, що корабель вже вийшов з доку і знаходиться десь на середині річки. Звичайно, можна було б розвернути судно, але мільйонер вирішив змиритися з несподіваним поворотом подій і відправитися в авантюрну подорож.

Як зазначає Дональд, в цьому круїзі він отримав чудову нагоду поспілкуватися з різними людьми, а до того ж – досить вільного часу для того, щоб гарненько подумати і придумати кілька відмінних бізнес-ідей.

Завжди будьте готові до труднощів

Будь-які неприємності можна обернути на користь собі, головне не лінуватися, ніколи не втрачати рішучості і не зраджувати своїм принципам. Зрештою, приказку “Рим не один день будувався” придумали не просто так.

Історія з життя: Один чоловік дуже любив содову. Тому вирішив робити на ній бізнес і створив продукт під назвою 3-UP. Але прогорів. Він почав спочатку і випустив воду під назвою 4-UP. Результат був таким же. Черговий продукт назвав 5-UP, який теж провалився. 6-UP – і знову крах. Тоді він здався. А напій під назвою 7-UP став дуже успішним. Можливо, підприємець просто рано відступив?

Не бійтеся

Половина страхів – надумані, – вважає мільйонер. Як тільки людина визначає внутрішній неспокій, як страх, він тут же перестає контролювати ситуацію. Тому забудьте про “страх” і робіть все, що задумали. Пам’ятайте, сумніви не дозволяють вам діяти творчо, а також гальмує всі процеси на шляху до мрії.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: