5 секретів самомотивації: як мотивувати себе протягом дня!

Уміння мотивувати самого себе – ключовий навик на шляху людини до успіху в житті. Якщо ви освоїли цю навичку – ви зможете домогтися кращих результатів в будь-якій справі. Ми ж постаралися зібрати найбільш цінні поради, які допоможуть вам придбати і закріпити цей навик:


1. Вставайте рано

Про користь раннього пробудження написано чимало статей і книг, але ми хочемо ще раз акцентувати на цьому вашу увагу. Вставши раніше, ви не будете в поспіху збиратися, ранок пройде без зайвих стресів, а у вас буде додатковий час, щоб підготуватися до майбутнього дня – як фізично (наприклад, зробити зарядку або вийти на пробіжку), так і морально (розпланувати свій день, «налаштуватися» на позитивну хвилю).

Після ранкової зарядки приділіть час собі, присвятіть трохи часу своїм думкам, випийте чашку кави, чаю або соку – і отримаєте заряд бадьорості та енергії на цілий день!

2. Дотримуйтесь порад великих людей

Постарайтеся щодня підбирати цитату когось із великих і успішних людей, яка найбільш підходить до вашого дня. Тримайте її в голові і повертайтеся до неї, коли вам потрібна буде мотивація протягом дня. Цей нескладний прийом дуже ефективно допоможе вам позбавитися від негативних думок і налаштуватися на позитивний лад.

3. Немає поразок, є досвід!

«Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10000 способів які не працюють »- цей афоризм належить одному з найбільших винахідників, Томасу Едісону. Ставтеся з позитивним настроєм до подій навколо, не концентруйтеся на негативних думках – саме вони забирають у вас вашу енергію.

Ну а якщо ви зіткнулися з труднощами – пам’ятайте, що це всього лише шанс внести корективи в свої дії і рухатися до своєї цілі далі!

4. Допомагайте іншим

Можливість допомогти іншим – прекрасна мотивація. Допомагаючи комусь вирішити його проблему, ви йдете від власних. Ви не тікаєте від них, просто зменшуєте їх розміри в своєму сприйнятті.

Ну а вдячність людей і усвідомлення того, що ви зробили добру справу, дасть вам масу позитивних емоцій. Хочете покращити власне життя – робіть краще життя інших!

5. Почніть робити!

Людині властиво сумніватися. Нікому не дано повністю позбутися від сумнівів, рівно як і передбачити свій життєвий шлях. Кращі ліки від страхів, сумнівів і невпевненості – почати діяти. Ніхто і ніщо не може змусити вас програти, ваш результат залежить тільки від вас. Робіть і перемагайте! Дайте собі таку установку вранці і відповідайте їй протягом всього дня.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: