7 порад як підвищити працездатність!

працездатність

Як бути ефективним співробітником, щоб робить роботу швидко, якісно і з радістю? 7 корисних порад для підвищення працездатності!


Завжди складайте план на день

Планування – дуже корисна річ, навіть якщо мова йде всього лише про черговий робочий день в офісі. Привчіть себе складати план щоранку, виписуючи в щоденник всі необхідні справи, які вам потрібно закінчити сьогодні. Будьте впевнені, кожен погляд на цей список буде сприяти посиленню вашої працездатності. Адже, коли перед очима низка невирішених завдань, байдикувати просто немає часу.

Виконуйте складні завдання першими

Не бійтеся труднощів! Зрештою, якщо перед вами стоїть важке завдання, виконати яке повинні саме ви, рано чи пізно вам все одно доведеться зайнятися його вирішенням. Так чому б не зробити це прямо зараз?

За статистикою, приблизно половина людей відчуває максимальну робочу активність в перші дві години, виконуючи той же обсяг роботи, що і за час, що залишився. Причина такої працездатності проста: вранці ваш організм бадьорий і активний, а значить – до обіду ви можете «гори перевернути», головне не боятися і не зупинятися.

Завжди адекватно оцінюйте власні сили

Не обіцяйте того, що не зможете зробити. Виконуйте свою роботу так, наскільки дозволяє вам це зробити ваш досвід. По-перше, це допоможе уникнути непотрібних конфузів, які обов’язково виникнуть у тому випадку, якщо ви не зможете вирішити обіцяну задачу, а по-друге, зробить робочий процес куди більш приємним і простим.

Хваліть себе за все перемоги

Пам’ятайте, в дитинстві мама обіцяла кожен день купувати вам морозиво, якщо будете вчитися тільки на «5»? Так чому б не використовувати цей метод і в дорослому житті? Пообіцяйте собі маленький сюрприз за добре виконану роботу, і ви побачите – виконувати її стане куди простіше і приємніше. Головне – щоб «приз» був дійсно бажаним і мотивував.

Відмовтеся від соціальних мереж

Видаліть закладки соціальних мереж на своєму робочому комп’ютері, і ви побачите – день набагато довше, ніж вам здавалося ще вчора. Відмовившись від перегляду ВКонтакте, Facebook і Twitter в робочий час, ви звільните величезний пласт часу, який допоможе вам робити свою роботу набагато якісніше і швидше.

Не забувайте відпочивати

Шкільні перерви придумали не дарма. Час від часу вашому організму просто необхідна перерва для того, щоб вірно виконувати всі поставлені завдання. Влаштовуйте собі невеликий відпочинок кожен раз, коли досягнете черговий міні-цілі (наприклад, проведете нараду або відправите важливий лист).

Полюбіть свою роботу

Ні для кого не секрет: найкраще ми робимо те, що нам подобається. Постарайтеся ставитися до своєї роботи з любов’ю, і вже дуже скоро вона дійсно почне вам подобатися. Наприклад, уявіть собі, що ваша робота – це ваше улюблене хобі, і працюєте ви не тільки для того, щоб в кінці місяця отримати зарплату, але і просто тому, що ви дійсно любите те, що робите.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: