8 мотиваційних звичок!

мотивація

У поточній статті мова піде про корисні звички. З чого вони названі «мотиваційними» – не маємо ні найменшого поняття. Ймовірно з огляду на те, що кожна з наведених нижче звичок заряджає життєвою енергією, або через те, що для кожної з них потрібно не мала сила волі, мотивація.


1. Станьте жайворонком

Ви можете стверджувати, що є «совою» щодо сну. Можливо так і є. Але чи пробували ви коли-небудь прокидатися рано вранці? Природно, при цьому доведеться лягти спати раніше, пожертвувавши вечірніми годинами. Як в ранньому відході до сну, так і в ранньому пробудженні є щось магічне.

Переважна більшість людей прокидаються не просто рано, але ще до сходу сонця. При цьому, багато хто відзначає, що після того, як вони виробили звичку вставати до того, як прокидається все навколо – їхнє життя перетворилося на краще Це обов’язково варто, принаймні, спробувати.

2. Щоденне читання

Якщо ви дивитеся телевізор – зав’язуйте з цим, а краще, поміняйте цю згубну звичку на корисну – читання книги. Те ж стосується і просиджування за комп’ютером. Це не обов’язково повинна бути класична або художня література, безумовно, варто «спробувати на смак» мотиваційну літературу, книги про саморозвиток і досягнення успіху. Повірте, вам сподобається.

Зробіть читання щоденним ритуалом – присвятіть останню годину дня перед відходом до сну – читанням книг. Таким чином, ви зможете відпочити, заспокоїтися, налаштуватися на сон. У той же час, якщо читати хоча б по годині в день, за рік ви прочитаєте величезна кількість книги, що не пропаде даром – ви дізнаєтеся багато нової інформації, станете цікавіші як співрозмовник.

3. Стати наполегливим

Мова не йде про наполегливість в суперечці з опонентом, але про завзятість у своїй роботі, в досягненні цілей. Успіху досягає лише той, хто здатний гнути свою лінію до кінця, незважаючи на перешкоди і труднощі, що зустрічаються на шляху. У момент, коли хочеться все кинути, згадуємо Томаса Едісона з його 10 тисячами спроб винайти лампочку, Вінстона Черчілля з його «Ніколи не здавайся». Виробіть в собі звичку бути наполегливим і наполегливим у досягненні цілей, завжди доводити справу до кінця і ця звичка неодмінно приведе вас до успіху.

4. Практикуйтеся

Чим би ви не займалися, щодня виділяйте час на те, щоб поліпшити свою майстерність. Не забувайте: успіх – це 1% таланту і 99% поту. Відсутність обдарованості можна компенсувати завзятістю. Прагніть бути кращим у своїй справі. Пам’ятайте: людина тим більше вдала, чим більше вона практикується.

5. Тренуйтеся

Якщо ви не можете виділити час на заняття спортом з метою зміцнення власного здоров’я, незабаром почнете відчувати це: швидка стомлюваність, млявість, нестача енергії – все це не змусить себе чекати. Виконувати вправи, забезпечувати організму навантаження можна не тільки в залі, але і вдома і навіть в офісі.

Завжди складно починати щось нове, але якщо в перший час змушувати себе, зовсім скоро це почне приносити задоволення і ви вже не зможете прожити ні дня без тренування – вам буде цього хотітися. Це хороша звичка, якою варто обзавестися.

6. Ведіть щоденник подяки

Заведіть собі окремий блокнот з тим, щоб щодня, бажано по 3 рази на день, заносити в нього все, за що ви вдячні: собі, своїм близьким, просто людям, яких ви зустрічаєте, ситуацій, в тому числі і неприємним, світу в якому ви живете.

Говоріть спасибі і за те, чого у вас ще немає, але чого б дуже хотілося. Яким би дивним це не здавалося, але це працює – на метафізичному рівні.

7. Спрощуйте

Чим простіше ваше життя, чим менше в ньому сміття: у вашій голові, в будинку, де ви живете, в вашому оточенні – тим краще ви себе відчуваєте. Позбавляйтеся від всього, що вам не потрібно: мотлоху в квартирі, непотрібних спогадів, негативних емоцій. Нічого не ускладнюйте, навпаки – з чим би ви не зіткнулися, намагайтеся спростити це. Чим простіше ваше життя – тим більше насолоди ви від неї зможете отримати.

8. Навчіться зупинятися

Важливо вміти «сповільнюватися» в цьому шаленому світі, повному втоми, стресу, хаосу. Виробіть звичку усамітнюватися в тихому затишному місці з тим, щоб побути наодинці зі своїми думками, прислухатися до свого внутрішнього голосу, задуматися над тим, що має для вас велике значення, а на що не слід витрачати своєї енергії. Медитуйте, міркуйте – зупиняйтеся у своїй гонитві за цілями з тим, щоб насолодитися самим життям.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: