Барбара Шер — “Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш”

Барбара Шер - Мистецтво мріяти

Кожен з нас про щось мріє. І всі ми хочемо втілити наші мрії в життя. У своїй книзі “Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш” Барбара Шер і Енні Готтліб розкажуть про те, як зробити мрії реальністю.


Нас з самого дитинства привчають, що мрії – це щось таке нереальне, прості дитячі забави, приємне, але порожнє проведення часу. “Я хочу стати льотчиком, рятувальником, співачкою, космонавтом” – кожен з нас в дитинстві мріяв про щось подібне, але навряд чи хтось серйозно сприймав ваші мрії.

У своїй книзі “Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш” Барбара Шер і Енні Готтліб розвіюють міф про те, що мрії – це лише розпливчасті бажання, вчать перетворювати їх в цілі і складати конкретні плани досягнення всього, про що ви мрієте.

Цитати з книги “Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш”

“Перемагати, в моєму розумінні, значить отримувати те, що хочеш. Не те, що ваші тато і мама хотіли б для вас, не те, що ви вважаєте можливим в цьому світі, а саме те, чого хочете ви – ваші бажання, фантазії і мрії. Людина стає переможцем, коли любить своє життя, коли щоранку встає, радіючи новому дню, коли йому подобається те, що вона робить, навіть якщо часом буває трохи страшно.”

“Найвірніший, найкращий і самий захоплюючий спосіб навчитися чогось – робити це.”

“Якщо вам не вистачає сил, постійно хочеться спати, ви все робите через силу, то причина може бути зовсім не в нестачі вітамінів і низькому рівні цукру в крові. Можливо, просто не знайшли своє призначення. Ви відразу дізнаєтеся свій шлях, як тільки ступите на нього, адже вас тут же переповнять енергія і творчі ідеї.”

“Єдина людина, яку ви повинні радувати, – це ви самі.”

“Хто ж ви насправді? Ви забули. Але ви ж знали! Знали в дитинстві, зовсім дитиною.”

“У Мексиці є чудова приказка: La ida es corta, pero ancha ( “Життя коротке, але широке”). Я не дуже впевнена щодо “коротке”. Ви коли-небудь замислювалися, що вам належить чимось заповнити ще двадцять, тридцять або сорок років?”

“Я маю намір займатися всім, чим тільки зможу. Маю намір отримати все, що тільки зможу. І переконана, що на питання “що ти хочеш?” Є тільки одна відповідь – “все”!”

“Ви могли помітити, що коли відмінно себе почуваєте, думаєте про себе дуже мало. Ви – лише фон свідомості, а не об’єкт на першому плані. Ви зосереджує увагу на собі тільки тоді, коли відчуваєте себе погано. Тоді, звичайно, ви більше нічого не бачите.”

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: