Бізнес цитати!

biznes-tsitati

Не обов’язково бути краще за всіх, достатньо бути краще ніж тиждень тому.


Багато людей ніколи не зроблять прорив в своєму житті, тому що вони відмовилися вийти із зони комфорту і зробити крок у невідомість.

Єдина різниця між багатими і бідними це те, як вони використовують свій час.

«Єдине, що мені в вас не подобається, це ваше вічне:” Що скажуть люди “. “Люди” не будують ваше життя. Перш за все думайте про себе. Ви самі повинні влаштовувати своє життя. Невже ви допустите, щоб між вами і вашим бажанням ставало те, що подумають інші? »

Зрозумійте: якщо у вас є час нити і скаржитися – значить, у вас знайдеться час і щось зробити з цим.

Час – нікого не щадить ні багатих, не бідних. У всіх 24 години. Використовуй свій час розумно та ефективно, і багато що зміниться.

Щоб домогтися успіху в житті потрібно виграти лише одну битву – битву з самим собою.

Немає нічого неможливого. Є тільки лінь і жалість до себе.

Ви повинні самі відповідати за себе! Не можна змінити обставини, час року, напрямок вітру, але можна змінити самого себе!

Люди, які багато чого досягли – це ті люди, які не боялися відповідальності, ризику і йшли на все необхідне заради кінцевого успіху.

Людина сама будує навколо себе жорсткий паркан з цих самих «не можна», «не можу», «не прийнято». А потім визирає з-за цього паркану і заздрить тим, хто живе на свободі.

З народження кожному дана здатність творити світ, світ який він хоче бачити, світ про який він мріє. Не забувайте про цю здатність.

Невдача – це просто можливість почати знову, але вже більш мудро.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: