Бізнес цитати!

Бізнес цитати

Ніколи не чекайте, що ваші клієнти будуть схвильовані вашим продуктом так само, як і ви самі. Ви – мотор, який веде всіх вперед. Решта – всього лише механізм.


Давайте клієнтам більше цінності, ніж вони сплатили, і вони будуть платити вам набагато довше розумного. Золоте правило “що посієш – те й пожнеш”. Тільки пам’ятай, що насіння завжди менше плода.

Посмішка або здатність запам’ятати ім’я клієнта – набагато більш ефективні стратегії продажів, ніж знижки або акції. Ким би не була людина, вона цінує людське ставлення до себе, а не тільки професійне.

Ви існуєте лише тому, що клієнти дозволили вам існувати. Якби не попит, навіщо потрібно було б пропозицію?

Краща стратегія утримання клієнтів – це відмінна програма клієнтського сервісу. Якість – дуже важлива складова для будь-якого бізнесу. Це величезний плюс і для клієнтів, і для вашої репутації.

Ваші співробітники повинні вірити, що те, що вони роблять, важливіше, ніж просто забезпечення прибутку. Позначте обов’язково глобальну місію вашої компанії. Зробіть все можливе, щоб співробітники повірили, що вони як мінімум рятують світ.

Клієнти не завжди знають, чого хочуть – але завжди говорять, що знають. Завжди пам’ятайте про це, коли продумуєте стратегії і пропозиції. Ваша мета – позначити людям всі плюси, які у них з’являться після використання ваших товарів або послуг, і мінуси, які їх очікують при відмові.

Навіть якщо у вас є хороша ідея, це не означає, що люди автоматично на неї купляться. Зовсім ні. Скільки людей стільки думок. Потрібно покладатися не тільки на ідею, а й на навколишню дійсність.

Вражаючий сервіс – найкращий клей, який прив’язує клієнтів до вас. Додайте креативу, родзинки в свій бізнес. Те, що обов’язково запам’ятається.

Якщо ви продаєте все, ваші клієнти не купують нічого. Конкретика дуже важлива. Все по троху – це хаос. Ви ж претендуєте стати лідером в конкретному напрямку.

Клієнтів не цікавить, що ви отримаєте від угоди. Вони просто хочуть відчувати себе переможцями. Як то кажуть, господар – пан. Той, хто платить, хоче замовляти і музику.

Будьте простіше. Ви не отримаєте бонусів за складний і плутаний меседж. У моді мінімалізм і простота. Не потрібно викручуватися і придумувати велосипед. Він уже придуманий.

Ставте акцент на потреби клієнтів. Важко помилитися, коли ви зосереджені на тому, щоб зробити клієнтів щасливими.

Кращий маркетинг в світі – це просто ще один щасливий покупець. Він обов’язково розповість про покупку і сервіс своїм друзям і колегам, а вони ще комусь. В результаті у вас більше щасливих клієнтів!

Краща стратегія продажів – це хороший маркетинговий план і чудовий процес обслуговування. Це дуже важливо, завжди пам’ятайте про це.

Клієнти пам’ятають лише те, що ви зробили для них зараз. А не всю ту роботу, яку ви зробили в минулому, вибудовуючи з ними відносини. Результат – ось на що вам необхідно бути націленим.

Завжди є нова компанія або новий продукт, готові зробити ваших покупців щасливими, коли для вас їх щастя перестає бути пріоритетом. Клієнт немов кохана жінка, за якою постійно потрібно доглядати. Якщо хтось дасть більше щастя – до того вона і піде.

Незважаючи на нескінченний список виправдань, в стосунках з клієнтами завжди пам’ятайте принцип: «Це моя вина». Визнає помилки і йде на примирення той, хто сильніший. Будьте сильніше.

Вселяти клієнтам захоплення – це не те, чим ви займаєтеся, це просто суть вашого бізнесу. Живіть цією думкою.

Ніщо не ламається і не лагодиться миттєво. Бізнес починає ламатися, коли ніхто не стежить за тим, щоб приводити його в нормальний стан. Влаштовуйте пару раз на рік огляд свого бізнесу з усіх боків. Поломку легше виправити на початковому етапі, ніж потім повністю міняти деталі.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: