Бодо Шефер “Шлях до фінансової незалежності. Перший мільйон за 7 років”!

Шлях до фінансової незалежності

Фінансовий експерт зі світовою популярністю Бодо Шефер у своїй книзі “Шлях до фінансової незалежності. Перший мільйон за 7 років” заявляє, що гроші є правильно встановлені взаємини з навколишнім світом.


Бодо Шефер задається питанням, чому гроші не дозволяють деяким людям підвищити своє благополуччя і фінансовий рівень. У підсумку він приходить до думки, що все залежить не від спеціальних знань або зовнішніх обставин, а в першу чергу від утримуючого блоку, захованого в глибинах людської підсвідомості.

Нерідко спостерігаються ситуації, коли люди відштовхують від себе гроші і саботують успіх лише тому, що бояться осуду з боку оточуючих людей. Вони бояться відповідальності і не хочуть ставати вище в фінансовому положенні за своїх родичів. При цьому вони просто перекладають провину на домочадців, сусіда або уряд.

У книзі «Шлях до фінансової незалежності. Перший мільйон за 7 років »Бодо Шефер розповідає про існування духовних законів Всесвіту, пізнавши які можна домогтися гармонійних відносин з грошима. Отримуючи ці знання, Ви отримуєте безмежні можливості.

Також автор зазначає, що варто не забувати про те, що гроші будуть лише у того, хто їх щиро любить і вміє з ними поводитися. У зв’язку з цим він закликає змінити свою свідомість і тим самим забезпечити собі рясний грошовий потік.

Книга «Шлях до фінансової незалежності. Перший мільйон за 7 років »містить секрети грошової психології від Бодо Шефера, які допоможуть кожному читачеві забути про життя невдахи.

Бодо Шефер розповідає про свій шлях до успіху, коли, починаючи з повного нуля, він зміг в найкоротші терміни прийти до добробуту за допомогою неординарного мислення і економії. У своїй книзі він представив ту суму знань, досвіду та практичних рекомендацій, які допомогли йому і допоможуть читачам знайти шлях до благополуччя.

“Шлях до фінансової незалежності” змінює світогляд в корінь. В книзі автор виглядає вашому особистим наставником. Він передасть вам свої досвід і знання, бажаючи допомогти створити для вас власний механізм, який буде добувати для вас гроші.

Рекомендації Бодо Шефера доступні в розумінні і прості в застосуванні на практиці. Слідуючи викладеним в книзі істинам, ви побачите як гроші стають силою, яка підтримує ваше життя. Автор доносить до читача, що багатство – право, яке дано нам від народження. Гідне життя і фінансова свобода – це наша природне середовище.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: