Бодо Шефер «Закони переможців»

Бодо Шефер Закони переможців

Хто такий Бодо Шефер? Це знаменитий німецький фінансовий консультант, оратор, який здобув собі славу і повагу в сфері бізнесу. За його авторством значиться більше 20 популярних книг і теоретично-практичних тренінгів.


У людському житті трапляється занадто багато випадків, коли інші люди приймають за нас рішення, як діяти в тій чи іншій ситуації; визначають, що для нас благо, а що – зло. Ми ж виконуємо роль «бідного родича».

Що ж, не варто впадати у відчай! У своїй книзі «Закони переможців» Бодо Шефер виступає якщо не рятівником, то помічником для зневірених людей. Видання містить в собі 30 перевірених часом законів, якими керуються переможці по життю. Інформація легко сприймається і читається, будучи поданою доступною кожній людині мовою. У «Законах переможців» ви зможете познайомитися з такими стратегічними лініями, за допомогою яких будь-яка ваша мета стане досяжною.

Важливо відзначити, що Шефер побудував свою книгу так, що читач може по прочитанню кожного теоретичного розділу тут же закріпити знання в практичній частині, яку можна знайти в кінцівках глав.

Книга Шефера стає все більш популярною з кожним днем, а число пошукових запитів по її завантаженню стрімко зростає. І це не дивно – буквально через місяць після знайомства з «Законами переможців» ви зробите приємний для себе висновок, що ваше життя зазнало змін найкращим чином.

«Закони переможців» нададуть вам допомогу в кращому контролі своєї долю, ви зможете спокійно сприймати критику, знаходити правильну мотивацію, шукати правильні стимули, збільшувати свій заробіток, стати шанованою людиною.

У Німеччині Шефера називають «Моцартом фінансового світу», «феноменом». Але популярність Бодо вже давно розрослася і в інших країнах світу. Шефер дуже грамотно відноситься до фінансів, береже свій час, для нього щастя – в насолоді успіхом. І кому про це знати, як не йому, адже одного разу він розгубив всі свої заощадження, заліз в багатотисячні борги, але не впав у відчай і вибрався із ситуації неординарним способом.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: