Для чого потрібен корпоратив?

Корпоративні заходи – це кращий засіб підвищити якість праці і зняти напругу в колективі. Основне завдання подібних заходів – зміна повсякденної робочої обстановки. На роботі ми проводимо третю частину свого працездатної життя, і щодня нам доводиться стикатися з людьми, з якими, як правило, нас пов’язують виключно професійні відносини. Трудова діяльність неможлива без конфліктів, образ, недостатнього, зривів, втоми і негативних емоцій.


Корпоратив – чудова нагода відпочити, розслабитися, отримати заряд позитивної енергії, поспілкуватися з колегами у неформальній обстановці. Часом, вчасно проведений корпоратив може залагодити всі конфлікти, а за своєю дією, його можна порівняти з повноцінним відпусткою.

Цілі і завдання корпоративу

Невимушене спілкування, до якого спонукає святкова атмосфера, допоможе співробітникам подивитися один на одного з іншого боку, вибудувати між собою довірчі відносини. Часто так трапляється, що саме за святковим столом, за келихом шампанського або захоплюючою грою в більярд конфліктуючі сторони приходять до якого-небудь компромісу і оголошують перемир’я.

Однак тут необхідно зробити істотний акцент на тому, що обстановка повинна бути саме невимушеною. Чому б не була присвячена вечірка, нікого не можна примушувати бути присутнім на ній проти своєї волі. Не можна маніпулювати колег образою керівництва або позбавленням премії. Адже тоді співробітник змушений буде присутній на банкеті на шкоду своїм сімейним або особистим інтересам і в подальшому може затаїти образу на керівництво та колег.

Щоб згуртувати співробітників, необхідно буде організувати оригінальні конкурси, вікторини, тренінги. Самостійно придумати щось небанальне і нешаблонне буде не так-то просто, тому доцільно запросити ведучого на корпоратив. Досвідчений тамада допоможе досягти основних цілей і завдань, які ставить перед корпоративом керівництво, ведучий запропонує свіжі, креативні ідеї та обов’язково вислухає вимоги і переваги замовника.

Разом з тим, подібні заходи не повинні проводитися дуже часто, вони не повинні стати звичкою для компанії або фірми, інакше вони перестануть бути довгоочікуваними і урочистими. Це так само, як і зовсім їх відсутность, не буде налаштовувати колектив на робочий лад, і не буде зміцнювати корпоративний дух. Свята повинні проводитися не так часто, але вони повинні запам’ятатися всьому колективу і керівництву надовго.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: