Гроші біткоіни – опис, характеристика!

Bitcoin

Хто придумав Bitcoin, як перетворити їх в реальні гроші? Кожне з цих питань виникає у тих громадян, які ще не стикалися з цією сучасною валютою. За допомогою цифрових грошей можна придбати все, що душі заманеться, як і за будь-яку іншу валюту, але тільки на просторах Інтернету. Єдина і основна відмінність Біткоін від реальної валюти полягає в тому, що такі гроші нікому не підкоряються. Жодна компанія або установа не здатні простежити за рухом цифрових фінансів.


Хто і для чого створив біткоіни

Створив систему розробник на ім’я Satoshi Nakamoto, в її основі лежать всього лише математичні обчислення. Його ідея полягала лише в тому, щоб створити умовні одиниці, якими зможуть користуватися люди з усіх країн світу, і ніхто не міг би контролювати ці гроші. При цьому дана криптовалюта не вимагала ніяких витрат, її не друкують центральні банки. У цьому також є переваги цифрових фінансів, через те, що віртуальні гроші біткоіни не підкоряються ніякому банку, їх не можна додрукувати і знецінити.

Є обмеження у видобутку цифрових грошей, максимально можна отримати 21 мільйон біткоіни, більше не вийде. Біткоіни можна добувати в будь-який час дня і ночі, комп’ютерною мовою це дія називається Майні, відбувається це за допомогою обчислювальних потужностей комп’ютера в розподільній мережі. Також є можливість здійснювати обмін електронної валюти на реальну. Таким же чином проводиться обмін готівки на Bitcoin.

Існує цілий список пунктів, які здійснюють процедуру. Тут система дуже проста і не займе багато часу. Необхідно визначитися з системою і зробити обмін в автоматичному або ручному режимі.

Відрізняється цифрова умовна одиниця ще й тим, що нічим не забезпечується. Реальні банкноти раніше була можливість обміняти на цінні метали, зараз готівку підкріплюєься ВВП. Електронні гроші – це всього лише обчислення на комп’ютері. Є можливість за біткоіни отримати готівкові кошти. Кожна людина в будь-якій країні, має можливість запустити на своєму комп’ютері скрипт для майнінга біткоінтів. Код скрипта можна подивитися і визначити, як це працює.

Основні відмінності Bitcoin

Електронна умовна одиниця має кілька значних відмінностей.

1.Простота застосування. Кожна людина в своєму житті стикалася з проблемою відкриття рахунку в реальному банку. З біткоінтами все набагато простіше, для цього необхідно виділити просто п’ять хвилин і створити гаманець. Після цього відразу його можна використовувати без комісій і питань від співробітників банку. Переводити валюту можна в готівку або користуватися кеш доларами.

2. Децентралізація. Як вже відомо, електронна валюта нікому не підпорядковується, не існує органу контролю. Мережа розподіляється на всіх користувачів, кожен комп’ютер, який створює біткойни, стає частиною цієї системи. Це означає, що ніхто не може диктувати власникам гаманців будь-які правила. Учасники системи можуть відчути себе маленьким центробанком. Навіть в тому випадку, якщо мережа буде оффлайн, то система все одно буде працювати безперебійно.

3. Конфіденційність. Система абсолютно анонімна, можна створити величезну кількість особистих адрес і не прив’язувати їх до даних.

4. Прозорість програми. Біткоіни зберігають історію всіх транзакцій, які взагалі проводилися користувачем. Ця історія називається блокчейн. Саме тому, якщо ви є власником активної біткоінт адреси, то будь-який громадянин може зайти на сторінку і подивитися, скільки електронних грошей на рахунку. Якщо не повідомляти нікому, що ця адреса саме ваша, то ніхто про це не дізнається.

5. Для електронної умовної одиниці існує свій курс, за яким відбувається обмін долара на біткоіни або навпаки.

Надіслати цифрові банкноти можна в будь-яку точку світу за лічені хвилини. Комісія за транзакції дуже маленька, тому здійснювати перекази коштів тут вигідно.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: