Кейтеринг: що це таке?

кейтеринг

У сучасному світі громадське харчування розвивається з неймовірною швидкістю! Нам доступна доставка їжі в офіс, в гості, поставки провізії, замовлення фуршетів і багато іншого. Займаються цим ресторани і всілякі святкові агентства, пропонуючи вигідні ціни на свої послуги. Яким терміном позначають даний напрямок громадського харчування?


Що таке кейтеринг

Кейтеринг – це одна з гілок громадського харчування, принципом якої є віддалене надання послуг. Простіше кажучи, ресторанне обслуговування на виїзді. Переклад на англійську Catering. Кейтеринг – що це – ураїнське поняття слова означає “доставка”. Дана послуга відома в нашій країні недавно, тому знають про неї не все. Мобільність – одне з головних переваг цієї послуги. Кейтеринг відмінно підійде для дня народження, банкету, весілля чи дитячого свята на природі. Різноманітне меню з простої їжі та напоїв прикрасять ваше свято!

Кейтеринг буває декількох видів. Існує маса різних версій щодо видів кейтерингу. Ми приведемо основні класифікації:

1) Щодо події кейтеринг. Цікавий тим, що з’явився раніше інших видів. Цей вид діяльності не має сезонності і не залежить від пори року – він актуальний в будь-який час. Всякого роду свята, весілля, випускні вечори, конференції, презентації.

2) Корпоративний кейтерінг. Сервіс, який замовляється для корпоративних зборів урочистого типу з застіллям. Зазвичай замовляється з нагоди тимбілдінга, дня працівника в якійсь сфері, Нового Року, 8 березня, успішної великої угоди, зустрічі з партнерами і так далі. Користуючись послугами даного сервісу, можна якісно відзначити будь-яке корпоративне свято на природі або в інший нетрадиційної атмосфері.

3) Соціальний кейтеринг. Це вид сервісу, який передбачає надання продуктів харчування для всіх сфер населення, дитячих садків, шкіл та навіть роздача харчування в транспорті або на території медичних закладів.

4) Кейтеринг VIP класу. Це останній вид сервісу обслуговування відвідувачів поза стінами ресторанів і кафе. Свого роду візитна картка в сфері виїзного обслуговування. Зазвичай замовляється на зустрічі великих дипломатів, представників фінансового та банківського сектора, вітчизняної, а також зарубіжної еліти.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: