Мудрі поради Білла Гейтса.

bill-geyts

Одного разу, під час чергової зустрічі з випускниками коледжу, Білл Гейтс дав їм 11 мудрих порад, про які не пишуть у підручниках, тому що такі поради підносить саме життя.


1. Життя несправедливе. Просто прийміть це, як факт.

2. Світ не ідеальний. Йому наплювати на ваші амбіції, прагнення і его. Суспільству потрібні реальні успіхи прямо зараз, тому воно може змусити вас сумніватися у власних успіхах за півкроку до перемоги. Не звертайте з шляху.

3. Не чекайте від життя занадто багато. Навряд чи хтось призначить вам платню в 60 тисяч доларів на рік одразу після закінчення школи. Стати віце-президентом компанії, отримати особистий лімузин і шофера можна тільки коли ти дійсно це заслужиш.

4. Труднощі попереду. Якщо вам здається, що ваш учитель суворий і вимогливий, – почекайте знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар’єра боса буде залежати від того, як ви справляєтеся зі своїми завданнями.

5. Будь-яка робота – гідна. Обсмажувати бургери в Макдональдсі – не нижче вашого гідності. Ваші прадіди назвали б будь-яку – навіть таку – роботу «можливістю».

6. Вчіться справлятися з невдачами. Якщо ви сіли в калюжу, це не провина ваших батьків – не хничьте і вчіться на помилках.

7. Вмійте бути вдячними. До вашого народження ваші батьки не були такими нудними, якими вони здаються вам зараз. Вони стали такими, заробляючи на ваше безтурботне дитинство, навчання, коли прали ваш одяг і вислуховуючи промови про те, які ви класні. Тому перш, ніж почнете рятувати світ, вичистіть туалет у власній кімнаті.

8. У житті завжди будуть невдахи і переможці. Коли в школі вас жаліють і не ставлять погані оцінки, це не має ні найменшого відношення до того, що відбувається в реальному житті.

9. Будьте реалістами. Життя не поділено на семестри. У вас не буде літніх канікул і знайдеться небагато роботодавців, які зацікавлені в тому, щоб ви «знайшли себе». Шукайте за свій рахунок!

10. Не вірте телевізору. Кіно – це не ваше життя. У житті велику частину часу вам доведеться працювати, а не проводити час в кав’ярні за філіжанкою кави.
11. Дружіть з «ботанами». Швидше за все, один з них коли-небудь стане вашим начальником.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: