Мувінгові послуги!

мувінгові послуги

Поняття мувінгових послуг

Все частіше і частіше компанії пропонують такі послуги як мувінг, що означає перевезення майна фірм або індивідуальних замовників з урахуванням професійних послуг. Таке поняття прийшло до нас з Заходу, однак не відразу набуло широкого поширення в масах. Лише після майже п’ятнадцяти років цей напрямок став все більше входити в ринок.


Функції мувінга

Розглянемо, які програми входять в поняття мувіега. Отже, почнемо з того, що мувінг – це комплекс послуг, який не закінчується якоюсь однієї функцією. Наприклад, до вантажоперевезення додається:

  • упаковка майна, що перевозиться;
  • розпакування на новому об’єкті.

При перевезенні меблів – ці роботи замінюються розбиранням і  наступною збіркою. Також в мувінг входить:

  • завантаження на транспорт;
  • підйом на поверх;
  • розвантаження речей;
  • маркування вантажу.

Крім перерахованих основних дій мувінг також може бути встановлення та підключення побутової техніки або світильників, корпусних меблів та ін. За заздалегідь обумовленою схемою монтажу.

Якими повинні бути мувінгові послуги?

В першу чергу, щоб правильно оцінити вартість майбутніх мувінгових послуг, на об’єкт відправляється замірник, хоча правильніше його буде назвати «оцінювач». Ця людина повинна бути досить хорошим експертом, щоб зуміти правильно оцінити всю ситуацію, нічого не упустити.

Він оглядає вантаж на предмет ваги і обсягу, а також умови, при яких доведеться працювати вантажникам, спілкується з замовником послуг, планує графік виконуваних робіт.

Після виконання працівниками основних вантажно-розвантажувальних робіт обов’язковою вимогою в мувінгу є прибирання за собою сміття: пакувальних матеріалів, слідів від переміщення і т. п.

При наданні мувінгових послуг транспортною компанією важливо завжди мати добротний штат вантажників, оскільки вантаж по габаритам може бути абсолютно непередбачуваним і може знадобитися відразу група людей.

Для правильної організації мувінга також невід’ємним є наявність спеціальних інструментів, які потрібні вантажникам під час перенесення і збирання/розбирання меблів.

При організації мувінгових послуг, крім функції робочих, комусь із клієнтів також може знадобитися складська функція. Наприклад, коли зі старого місця з’їхати вже пора, а нове приміщення ще не готове до переїзду. У цьому випадку оформляють ще й страхування вантажу, що теж є мувінгової послугою.

Іншим сервісом в мувіну  може також бути переїзд в нічний час.

Хто користується послугами мувінгових компаній?

У США звичайні люди переїжджають часто, вони особливо не тримаються за своє місце проживання, навіть при зміні роботи вони можуть змінювати і житло, тому вони користуються мцвінгом.

У нас же люди намагаються економити і якимись своїми способами готують переїзд. Більш заможні громадяни вже знають про послуги мувінга і все рідше нехтують цими послугами.

Окремими категоріями замовників є компанії, які частіше за всіх замовляють мувінгові роботи. Це пов’язано з тим, що, в основному, в офісах і на підприємствах є велика кількість паперових або дрібних дрібничок, а також великогабаритного майна (верстати, обладнання), на переміщення яких потрібно багато сил і часу, а персонал, звичайно ж, не стане все це збирати в особистий час.

Тому, якщо потрібно офісний переїзд – мувінгові компанії зроблять це професійно, з найбільшим комфортом для замовника і за коротший час.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: