На кого вчитися? Або обираємо професію майбутнього.

На кого вчитися

Яка робота здатна принести хороший дохід в майбутньому або іншими словами на кого варто йти вчитися? У період 2000-х років всі стрімко йшли вчитися на економістів або юристів. До недавнього часу, дані професії були дуже популярні, але в зв’язку з ростом економічних профілів і спеціальностей, фахівців з вищою економічною освітою досить багато, а вакантних місць мало.


Для того щоб зрозуміти на кого йти вчитися, необхідно зрозуміти в якій сфері є бажання працювати, які є навички та здібності.

Варто, моніторити ринок праці, проглядати вакансії і не відставати від руху технологій.

Деякі футурологи вважають що, більше половини професій найближчого десятиліття ще навіть не винайдені і не впроваджені на ринок. Агентства, які займаються прогнозуванням ринку праці, виявляють можливі і майбутні вакансії. Актуальність майбутніх професій буде залежати від когнітивних можливостей людини.

Професії майбутнього – це комбіновані професії, які мають тренд “змішування”, кількох сфер вливання в одну. Відбувається делегування повноважень і розширення кола обов’язків. До недавнього часу, кар’єра будувалася строго лінійно і стабільно, то в наші дні, зацікавлена ??особа накопичує цінний досвід в одних сферах і використовує його в інших.

Тим, хто працює або пов’язаний з роботехнікою світять величезні перспективи. IT – відділ, також, є актуальним на сьогоднішній день.

Медицина і здоров’я

Ще одна популярна сфера, яка може принести хороший дохід в майбутньому. Індустрія краси і здоров’я постійно рухається вперед, впроваджуючи на ринок різноманітні продукти і залучаючи споживачів. Медицина буде націлена на вивчення системної роботи над конкретною людиною, ніж над функціонуванням окремих органів. Індустрія краси буде впроваджувати на ринок нові омолоджуючу засоби і технології, які в будь-якому випадку будуть користуватися популярністю.

Екологія

Так як екологічна обстановка в сучасному світі залишає бажати кращого, громадськість націлена на виправлення даної проблеми. Громадська думка – це поштовх для будь-якого проекту. Тому, розширення лінійки вакансій в даній сфері однозначно буде.

Яких професій варто остерігатися?

Під удар потрапляють професії, які включають монотонну і однакову роботу. Така робота зустрічається в сфері фінансів, бухгалтерії і банків. Дану діяльність можуть автоматизувати програми.

Уже давно існують”розумні” машини, які здатні доглядати за пенсіонерами, подавати таблетки строго за розкладом, зв’язуватися з лікарем по необхідності. І такі роботи з’являються не тільки в медицині. Інновації відвідують будь-яку сферу, і в будь-якій сфері може з’явитися автоматизований працівник.

Таким чином, професії, які не потребують кваліфікації і незабаром будуть зовсім не актуальні. Слід рухатися на рівні з технологіями і йти на ті професії, які потребують багатозадачності і логічного мислення.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: