Найдивніші професії в світі!

naydivnishi-profesiyi-v-sviti

Відсутність освіти не означає відсутність роботи. У світі десятки професій, про які ви навіть не здогадуєтесь. Якщо є робота, значить, знайдеться і працівник. Навіть якщо це дегустація собачої їжі або складання портретів з праху померлих людей.


Дійник змій. Робота не для людей зі слабкими нервами: потрібно витягти отрута з найнебезпечніших змій у світі. Її використовують для приготування протиотрути, один грам може коштувати до $ 1000..

Дружка нареченої. Здавалося б, навіщо наймати сторонніх людей, якщо можна попросити допомогти друзів. Але Джен Гланц, засновниця компанії по найму свідків, запевняє, що професіонали справляються з цією роллю куди краще. Правда, обійдуться вам в $ 300-2000.

Буксировщик айсбергів. Ця професія з’явилася після загибелі Титаніка в 1912 році. З тих пір Міжнародний льодовий патруль відстежує місце знаходження айсбергів і складає безпечні маршрути навколо них. У разі необхідності айсберг буде відбуксований.

Професійні плакальниці. Так-так, така професія теж існує. За дві години плачу і скорботи по покійному ці леді беруть близько $ 70.

Інструктор з серфінгу для собак. Невже ви думали, що всі ці собаки з роликів на YouTube, – самоучки? Звичайно, ні. У кожного з них є персональний інструктор. Мрія, а не робота!

Ощупувателі обличчя, або «сенсорні вчені». Завдання цих людей на дотик визначити, чи працюють на шкірі засоби по догляду (лосьйони, тоніки, креми) і справляється зі своїм завданням бритва. За годину такого аналізу платять до $ 25.

Обіймач. Якщо ви день і ніч будуєте кар’єру і вам ніколи сходити на побачення, ці хлопці компенсують недолік людського тепла. Час притискання до незнайомця обійдеться в $ 80.

Творці портретів з праху. Деякі люди не здатні впоратися з втратою близької людини. І тоді на допомогу приходять вони – художники, які створюють намиста і скульптури з праху померлого.

Спеціаліст з визначення статі курчат. Це дивно, але незважаючи на те, що представники цієї рідкісної професії в більшості випадків покладаються на свою інтуїцію, вони заробляють до $ 60 000 на рік.

Займач черги. Ці хлопці є і в Україні. Але якщо в Америці або Австралії вони годинами стоять у черзі за новою моделлю айфона або перед відкриттям магазину в Чорну п’ятницю, то у нас їх послуги часто потрібні при оформленні документів.

Укладачі пророкувань. Виробники «печива долі» (Fortune Cookie) наймають фрілансерів, які придумують надихаючі або дотепні передбачення. Робота, як то кажуть, неважка, а зарплата досить пристойна – близько $ 40 000 на рік.

Дегустатори собачої їжі. Таких фахівців наймають виробники кормів для домашніх тварин, щоб перевірити якість своєї продукції. Їсти зразки не обов’язково: досить продегустувати і виплюнути.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: