Підвищення власної мотивації!

мотивація

Часом ми втрачаємо віру в свої сили і не усвідомлюємо, що здатні ще на дуже багато. Особливо часто такі моменти застають нас, коли ми б’ємося над якоюсь важким завданням, але ніяк не бачимо ??результату. Ось тут-то і потрібно взяти себе в руки.


Обов’язково розплануйте своє “завтра” і всі складні справи по можливості перенесіть на ранок. В цей час доби у нас багато сил і запалу для того, щоб впоратися з чим завгодно. Гріх цим не скористатися.

Більше читайте

У кожній хорошій книзі (а тільки такі і варто читати) закладені чудові ідеї, які можуть зіграти ключову роль в пошуку рішення поточної задачі. Адже, як відомо, одні ідеї випливають з інших. Обов’язково приділяйте час для читання кожен день.

Використовуйте хороші гаджети

Вічно зависаючий комп’ютер кого завгодно виведе з себе і сильно знизить мотивацію. Намагайтеся спрощувати собі роботу як тільки можете, в тому числі і в технічному відношенні.

Не нехтуйте дрібницями

Накопичуючись протягом тривалого часу, маленькі завдання і проблеми здатні відразу впасти на вашу голову, геть убивши всю вашу мотивацію і бажання працювати. Вирішуйте дрібні проблеми не відкладаючи в довгий ящик.

Використовуйте афірмації

Афірмації – корисні мотивують фразочки – дуже добре зарекомендували себе. Всі знають фільм, в якому героїня казала собі перед дзеркалом, що вона “найчарівніша і найпривабливіша”. Зробіть те ж саме, тільки нехай вашої мантрою стане: “Я – найуспішніший і обов’язково впораюся з цим!”.

Концентруйтеся на успіх

Помічайте навіть свої найменші перемоги. Немає кращої мотивації, ніж успіх!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: