Поради ефективного тайм-менеджменту.

тайм-менеджмент

Час – це гроші. Це фраза, яку всі з нас чули або говорили в той чи інший момент життя. Чому люди говорять так? Тому що це – проста істина. У сучасному, мінливому світі, час є ключем до успіху. Щоб бути серед першокласних людей, ви повинні спочатку навчитися управляти своїм часом так, щоб врівноважувати своє професійне й особисте життя.


Чи є ви школярем, випускником університету або управлінцем високого рівня, вам все одно необхідно керувати часом, щоб домогтися цілей і вкластися в терміни. Ніхто не хоче запізнитися або  бути повільним.

1. Складайте план на кожен день

Це – основний орієнтир, якому ви будете слідувати. Ви можете ухилитися від нього, але він все одно допоможе вам зробити день більш продуктивним. Кращий час, щоб створити план – це ранок, коли ви прокидаєтеся. Виділіть декілька хвилин і подумайте про всі основних завдань, які ви плануєте здійснити в цей день.

Це може здатися спочатку важким, але з часом стане звичкою, без якої ваш ранок буде здаватися не завершених. План дасть вам огляд на весь день. І ви не будете захоплені зненацька жодними термінами в зазначений день.

2. Навчіться говорити “ні”

Велику частину часу людина не може відмовлятися від своїх основних обов’язків на роботі, але це не означає, що ви повинні виконувати будь-яку роботу, яку на вас вішають. Поясніть керівництву, чому ви не можете робити все, що вони вам доручають, у зв’язку з поточними зобов’язаннями, які у вас є. Не грубо, а спокійно поясніть їм це.

3. Поставте ціль виконувати завдання до зазначеного терміну

Встановіть свої власні терміни, які перш тих, які вам вказали. Якщо ви прагнете до того, щоб виконати все точно в строк, то ви будете виконувати або точно в строк або, в більшості випадків, із запізненням. Виконуйте будь-яку доручену роботу швидше, як тільки зможете. Ви не знаєте, які обставини можуть статися і тим самим призвести до затримки в наданні вами результатів. Так що, завжди робіть свою роботу завчасно.

4. Навчіться розставляти пріоритети

Розставляйте пріоритети для виконання будь-якої роботи на підставі її важливості, термінів виконання, кількості часу, необхідного для її завершення і т.п. Працюйте над проектами, які мають більш короткі терміни, ніж більш довгі. Аналогічно виконайте спочатку ті завдання, які менші і легші. Це – один з найефективніших способів підвищити ваш бойовий дух.

5. Ліквідовуйте або зменшите речі, які забирають ваш час

Що це? Facebook? Twitter? Перевірка електронної пошти? Перестаньте перевіряти їх так часто. Ускладните спосіб перевірки соціальних мереж: видаліть їх з швидких посилань у браузері та закладок і запхніть їх у важкодоступну папку. Поміняйте ваші закладки браузера на важливі, пов’язані з роботою.

Незабаром ви виявите, що перевіряєте соціальні мережі з меншою частотою, ніж раніше. А це, в свою чергу, допоможе збільшити ефективність роботи!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: