Поради наймолодших мільярдерів у світі

поради мільярдерів

Важко уявити, що одна людина може мати в розпорядженні мільярд доларів – мільярд! – Навіть на більш пізніх стадіях своєї неймовірної кар’єри. А людина молодше тридцяти? Або навіть двадцяти? З глузду з’їхати.

Але це трапляється, і ми не можемо сказати, що наймолодшим мільярдерам у світі просто пощастило або що вони народилися в потрібній родині. У деяких з них дійсно було небагато того, і трохи іншого, але якщо у тебе за душею є тільки удача, мільярд доларів можна витратити так само швидко, як і сто доларів.


Ні, у цих людей є щось набагато більше, ніж просто сліпа удача, і у наймолодших мільярдерів у світі можна багато чому повчитися:

  1. Дрю Х’юстон, засновник і генеральний директор Dropbox

Forbes оцінює статки американського інтернет-підприємця, який нещодавно відзначив своє тридцятиріччя, в 1.2 мільярда доларів.

Не варто турбуватися про провали. Досить потрапити в точку всього один раз.

Ти думаєш, йому просто пощастило придумати одну вартісну ідею в такому юному віці? Не зовсім. У 2013 році у своїй промові перед випускниками MIT Х’юстон заявив, що домігся успіху завдяки людям, які його оточували. Він сказав:

Кажуть, що ти є середньою величиною п’яти людей, з якими проводиш найбільше часу. Якби я не вступив в MIT, я б не познайомився з Адамом, не познайомився б з моїм чудовим партнером Арашем і не зміг би створити Dropbox. Я зрозумів, що важливо оточувати себе людьми, які тебе надихають. Це нітрохи не менш важливо, ніж талант і наполеглива праця.

  1. Антон Катрейн-молодший, Kathrein-Werke AG

Перша і найбільша в світі компанія з виробництва антен була заснована в 1919 році його дідусем і донедавна перебувала під управлінням батька Антона. У 2012 році, у зв’язку з несподіваною і передчасною смертю свого батька, Катрейн-молодший став новим головою підприємства загальною вартістю в 1.8 мільярда доларів.

Скільки людей в двадцятирічному віці готові прийняти на себе таку відповідальність? З тих пір, як Катрейн-молодший вступив на посаду свого батька, він досяг чималих перемог і зберіг довіру ради директорів та інвесторів своєї компанії.

Щоб досягти успіху при тих трагічних обставинах, які довелося пережити Катрейну, потрібно бути дуже сильною і стійкою людиною.

  1. Марк Цукерберг, засновник і генеральний директор Facebook

Якщо тобі здається, що ти знаєш про гардероб Цукерберга більше, ніж про його ділову хватку, ти напевно недалекий від правди. ЗМІ Силіконової долини обожнюють підколювати молодого генерального директора Facebook за його переваги і повсякденний стиль в одязі. Але не варто передчасно списувати його з рахунків.

Цукерберг багато разів доводив, що розуміє сучасне суспільство так, як ніхто інший. Він знає, що відбувається сьогодні так само ясно, як те, що буде відбуватися завтра або через кілька місяців.

У світі, який так швидко змінюється, єдина стратегія, яка гарантовано потерпить провал – це не ризикувати.

Марк Цукерберг багато разів доводив, що може не тільки не відставати, але і залишатися попереду всієї планети. Він вже не раз піддавав випробуванням свої часто неймовірні й ризиковані ідеї – і щоразу виходив з них переможцем.

  1. Дастін Московіц, співзасновник компаній Facebook і Asana

Московіц допоміг Марку Цукербергу, з яким ділив кімнату в гуртожитку Гарвардського університету, створити Facebook і кілька років залишався наймолодшим мільярдером у світі.

Підприємницьку діяльність часто ідеалізують. Найголовніше – це дійсно хороша ідея.

Хороших ідей у ??нього достатньо. Покинувши Facebook і кинувши навчання в Гарварді, Московіц став одним з творців популярного додатка для спільного планування та управління завданнями Asana. Він також є видатним бізнес-інвестором і часто підтримує варті, на його думку, ідеї, включаючи популярний мобільний додаток для фотохостингу Path.

  1. Перенна Кей, Logan Property Holdings

Згідно Forbes, цього року, у віці 24 років, Переннв Кей стала наймолодшим мільярдером на планеті. Завдяки сімейному трастовому фонду і різним компаніям, Перенні Кей належать 85% акцій компанії Logan Property Holdings, яку заснував її батько.

В еру реаліті-шоу і соціальних мереж, Кей стала для світу ковтком свіжого повітря. Персона уродженки Гонконгу оповита такою таємничістю, що інформаційні видання не змогли знайти жодної достовірної фотографії дівчини. Кей отримала ступінь з економіки та фінансів в Лондонському університеті і є живим доказом того, що освіта і наполеглива праця дають свої результати.

Кей – натхнення для всіх сучасних бізнесменів і для розумної, працьовитої і амбітної молоді – особливо для тих, хто воліє залишатися поза центром уваги преси і соціальних мереж.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: