Поширені помилки при складанні списку справ.

spisok-sprav

Вельми популярним стало складання списку справ на кожен день. У зв’язку з цим в Інтернеті з’являються все нові і нові додатки органайзери справ. Складно недооцінювати корисність складання списку to-do. Хоча багато хто стикається з тим, що такого роду методика організувати свій день їм не допомагає. Можливо, проблема полягає зовсім не в самому списку, в тому, що ви допускаєте деякі поширені помилки при складанні списку справ?


Існують деякі нюанси, які ви повинні врахувати перш, ніж приступити до складання списку завдань. Складений список справ дає вам відчуття просування вперед і почуття виконаного обов’язку, хоча насправді ви можете все ще знаходитися в початковому положенні. Також людина схильна звинувачувати себе, якщо не встигає впоратися з наміченими завданнями.

Варто згадати, що включені до переліку завдання, які ви не хочете виконувати, чинять негативний вплив на настрій. Не у всіх виходить правильно розставити пріоритети, тому грамотно складений список справ також може привести до виникнення проблем з настроєм невиконанням дійсно важливих завдань.

Всього спланувати неможливо, і не варто на цей рахунок сильно переживати. Існує безліч випадкових факторів, які змінюють наші плани на день. Це нормально. Не карайте себе, якщо у вас щось не вийшло зробити. Заздалегідь враховуйте те, що за день ви зможете зробити тільки деякі пункти зі списку справ. Тому не варто нагромаджувати свій список завданнями, які не мають особливого практичного значення, але при цьому займають ваш час. Краще зробити список більш простим і коротким, ніж потім весь день нервувати через те, що ви щось не встигаєте. Тобто план дня повинен бути реалістичним.

Також не варто забувати, що людина – це жива істота, а не робот, який працює по написаної програмі, де сказано що і коли йому робити. Дозвольте собі спонтанні дії. Саме спонтанність наших емоцій і дій робить яскравими наші дні і дозволяє відчути смак життя.

Однак для того, щоб список завдань дійсно був корисним інструментом для оптимальної організації вашого часу, вам потрібно навчитися правильно розставляти пріоритети і вміти розрізняти дійсно важливі завдання серед безлічі інших. Найкраще міркувати на цю тему в ранковий час, коли ви тільки прокинулися і ваш мозок працює найкраще.

Якщо ви не встигає виконати якісь завдання день у день, у вас накопичуються невиконані завдання, які лягають на вас важким тягарем. Перегляньте, до чого саме у вас ніяк не доходять руки? Запитайте себе чому ви не хочете робити ту чи іншу справу, і так чи важливі накопичені завдання? Можливо, вам варто попросити кого-небудь допомогти вам з виконанням цих справ.

Уникайте викладених вище найпоширеніших помилок при складанні вашого переліку завдань, і to-do лист стане вашим незмінним помічником на кожен день.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: