Правила переможців! Як досягти успіху в житті?

Правила переможців

Складання переліку справ, які необхідно зробити в найкоротші терміни. Це роблять 81% багатих і всього 9% бідних людей. Тут все просто, успішні люди вміють працювати і знають, що їм потрібно зробити в обов’язковому порядку, щоб залишитися у виграші. Тоді як інші не рідко кидають справи на самоплив, згадуючи про них в самий останній момент.


Звичка рано прокидатися (за 2-3 години до початку робочого дня) – 44% багатих і 3% бідних. Це, мабуть, одна з найбільш складних у виконанні звичок, адже так велика спокуса зайвий час поніжитися в ліжку. Але, прокидатися максимально пізно і збиратися похапцем – не найкраща ідея, тому немає часу, ні толком привести себе в порядок, ні налаштуватися на плідний робочий день.

Любов до читання. Здавалося б, нічого особливого, але ось регулярно читають, чомусь 86% багатих і всього-навсього 26% бідних людей. Така проста і чудова річ як читання не приваблює практично нікого! І це вкрай сумно. Любов до читання прищеплюють своїм чадам, практично всі успішні люди ще з самого народження, причому мова тут йде, зовсім не про художню літературу, а про різні розвиваючі і наукові посібники.

Прослуховування у вільний час аудіокниг. Пункт, що перетинається з попереднім, ним займаються відповідно 63 і 5%. Успішні люди воліють кожну хвилину проводити з користю і завжди прагнуть дізнатися щось нове. Аудіокнига – чудова річ, не забирати часу, адже прослуховувати її можна без відриву від основної діяльності.

Заможні люди витрачають як мінімум 5:00 в місяць на налагодження нових корисних контактів і поліпшення відносин зі старими колегами, цим займається 79% з них, і всього 16% бідних людей. Людина – істота соціальна, і досягти успіху самотужки найчастіше неможливо, тому для того щоб охопити всі сфери діяльності і врахувати всі нюанси, необхідно кілька протилежних поглядів на проблему.

Даний пункт, схожий з пунктом номер 3, однак більш конкретний. Називається він – читання як мінімум півгодини в день. Це властиво 88% і 2% людей відповідно. Має сенс виділити це в окремий пункт, тому любити читати – це одне, а дійсно займатися цим – зовсім інше.

Регулярні заняття спортом і підтримка себе в хорошій фізичній формі. Піклуватися про своє здоров’я і тримати тіло в тонусі не забувають 76% успішних, і всього 23% безуспішних людей. Розумовий і інтелектуальний розвиток має йти в ногу з розвитком фізичним. Адже яким гострим розумом Ви б не володіли, слабке тіло і кволе здоров’я здатні доконати кого завгодно і стати серйозною перешкодою на шляху до мети.

Вживання, так званих «порожніх калорій». Переможці рідко страждають пристрастю до фастфуду і справа тут зовсім не в тому, що вони можуть собі дозволити набагато більш якісну і дорогу їжу, а в тому, що вони розуміють шкоду, яка вона заподіює організму.

Кількість «порожній» їжі, споживаних заможними людьми на добу, в середньому не перевищує 330 ккал, тоді як у решти ця цифра в рази більше. Тому зверніть увагу на здорову та корисну їжу, і треба сказати, що ціна її ненабагато перевищує продукцію різних закусочних і ресторанів швидкого харчування.

Перегляд телевізора менше однієї години в день. Це притаманне 60% багатих і менше 25% бідних людей. У наш час по телебаченню рідко йде щось корисне, найчастіше там крутяться розважальні передачі та серіали, які не несуть смислового навантаження, і потрібні тільки для того щоб розслабитися після трудового дня. Звичайно, розрядка і відпочинок необхідні всім, проте ніж робити це, засмічуючи свою пам’ять обривками дешевих телешоу, краще взяти цікаву та корисну книгу, яка допоможе поєднати приємне з корисним.

Перегляд реаліті-шоу. І знову пункт, що перетинається з попереднім. Згадані телепроекти є, мабуть, найбільш безглуздими і непотрібними речами, які можна побачити на блакитному екрані. Показово, що багаті люди, які дивляться їх, займають всього лише 4% опитаних, тоді як серед бідного класу людей ця цифра сягає 76%. Цей факт як не можна краще демонструє «корисність» реаліті-шоу.

Навчання дітей основам бізнесу та економіки. Подібним займаються 74% і 1% відповідно. Звичайно, цей пункт не занадто показовий, адже звідки у простих людей знання та навички в цій області, проте не слід забувати, що мова йде про дітей, яким на перший час достатньо буде самих азів, які з легкістю можна знайти в підручниках та інтернеті.

Діти 70% багатих людей беруть участь у різних волонтерських рухах і програмах. Тоді як у звичайних сім’ях ця цифра коливається на рівні 2-3%. Дорослі просто не бачать сенсу завантажувати цим дітей і даремно, адже займаючись такою діяльністю, діти вчаться роботи в колективі, здобувають нові знання та оволодівають корисними навичками, які можуть стати в нагоді їм у подальшому.

Постановка цілей та їх фіксація. 67% успішних людей записують свої цілі, щоб вони постійно були перед очима, нагадуючи про необхідність рухатися їм назустріч. Що стосується простих людей, то займаються цим тільки 17% з них, що ще раз підтверджує необхідність не пускати справи на самоплив.

Концентрація на досягненні конкретної мети. 80% заможних людей знають, що розсіювання зусиль рідко призводить до бажаного результату, тому намітивши для себе певну мету, вони всіма силами прагнуть її досягти, не відволікаючись на зовнішні подразники. Що стосується менш успішних людей, то тут це число набагато нижчий і становить воно близько 12%.

Весь час розвиваються і самовдосконалюються. Це властиво 86% і 5% відповідно. Розумна людина знає, що не можна зупинятися в розвитку, і чим більше знань – тим більше користі. Тоді як звичайні люди керуються принципом «всі сфери не охопиш і всіх грошей не заробиш», і не хочуть ускладнювати собі життя, осягаючи щось нове.

Віра в те, що позитивні звички створюють позитивні можливості і навпаки, негативні – надають поганий вплив на успіх і багатство. 84% багатих людей вважає саме так, тоді як у бідних це число коливається в межах 4 і 9%. Думки матеріальні, і успішні люди добре це знають.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Коментарів: 1
  1. Олена

    про те, як бути переможцем, можна прочитати у №14 журналу “Експеримент”…

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: