Правила успішного мислення і процвітання.

правила успіху

Коли ви думаєте і говорите про те, чого дійсно хочете, ваші думки змінюються і починають рухатися в правильному напрямку. Правила успішного мови прості, їх треба просто зрозуміти і застосувати. Але для цього потрібно розвиватися, не переставати багато читати, займатися все життя.

Хочете успіху – вчіться спілкуватися

Є певні правила спілкування. Дотримуючись їх, ви досягнете того, що люди послухають вас і підуть за вами.

  • Робіть більше, ніж обіцяєте.
  • Формулюйте думки коротко і логічно. Намагайтеся не здивувати людей, а висловити свої ідеї. Не вивалюйте на оточуючих все, що ви маєте в своєму розпорядженні, а говоріть лише те, що їм необхідно знати.
  • Готуйтеся до спілкування серйозно. Перш ніж мислити про щось, дізнайтеся всі подробиці. Говоріть тільки про те, що відчуваєте.
  • Перш ніж ділитися чимось, матеріальним або нематеріальним, постарайтеся це отримати.

Важливо не просто знати, а вміти належним чином піднести свої знання. Навик спілкування особливо необхідний, коли ви починаєте керувати іншими, стаєте наставником.

Брайан Трейсі вивів золоте правило: керуйте іншими таким же чином, як ви хотіли б, щоб вони управляли вами.

Важливо знаходити правильних людей для спілкування. Партнерство з впевненими, цілеспрямованими людьми, які заохочують і надихають вас, надзвичайно корисно для розвитку.

Без дисципліни в бізнесі нікуди

Все, що має цінність, вимагає не тільки уваги, а й дисципліни. Думки повинні підкорятися встановленим вами кордонів і правилам. Тоді мислення буде чітким, і ми не загубилися в лабіринті життя. І результати виявляться конкретними і очевидними.

Необхідно дисциплінувати себе в повсякденному житті і бізнесі. Все повинно робитися вчасно. Тоді не доведеться дорого платити за зневагу планами. Вчасно платити податки, подавати звіти, писати листи, бути уважними до своїх партнерів і співробітників.

Ви не здатні спонукати інших працювати ефективно і продавати більше, якщо не можете правильно організувати самого себе. Ви не в силах переконати людей вчитися, якщо самі не робите цього.

Дисциплінованість дозволяє використовувати кожен шанс, опинятися в потрібний час в потрібному місці. Цілеспрямованість дає можливість розвернутися вашим талантам і амбіціям.

Багато отримує той, хто багато віддає

Життя багато разів винагороджує тих, хто готовий віддавати. Щоб виростити квіти і плоди в саду, за ними потрібно доглядати, вкладати працю і кошти. Зате і віддача велика.

Не шкодуючи для інших часу, зусиль, терпіння, досвіду, ви отримуєте від життя подяку. Политий сад подарує вам чудовий урожай.

Прикладаючи сили, щоб засвоїти знання, ви знаходите успіх. Допомагаючи іншій людині домогтися всього, що він хоче, ви побачите реальні плоди своєї самовіддачі.

В основі гарного результату в будь-якій справі лежить біблійний закон: «Що посіє людина, те й пожне» – причому, отримаєш набагато більше, ніж очікуєш. Головний закон: кожне велике зусилля отримує винагороду.

Серед корисних порад для людей, що займаються бізнесом, зверну вашу увагу на наступні

Діліться своїми ідеями. Розповівши про них десяти слухачам, ви обдумаєте і сформулюєте їх 10 разів.

Дбайте про людей. Це робить вас краще і допомагає вибратися з бідності.

Формулюйте для себе потужні довгострокові цілі. Хороші і надихаючі, вони допомагають подолати будь-які перепони. Завдяки правильно обраній меті, ви досягнете всього, чого забажаєте.

Не використовуйте чужі плани. Розвивайте власні ідеї, унікальні результати не змусять себе довго чекати.

Не покладайтеся на судження натовпу. Візьміть своє життя у власні руки.

Підприємливість – дуже корисна якість, що дає надію на прекрасне майбутнє. Воно допомагає домогтися успіху. А той, у свою чергу, залежить від здібностей, готовність використовувати всі свої можливості, постійно працювати і змінюватися, стаючи мудрішими і кращими.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: