Причини бідності і багатства!

Причини бідності і багатства

Всесвіт дуже філігранно відчуває «рівень норми». Якщо Ваш рівень норми – однокімнатна квартира в районі, громадський транспорт, картопля і хліб, то життя Вас забезпечить саме цими елементами. Якщо ж Ваш рівень норми – особняк з басейном, Bentley і осетер на обід, то життя має властивість підлаштуватися під саме цей мінімум. Ресурси будуть Вам виділені на забезпечення даного рівня проживання.

Чому знижується дохід?

Варто тільки поселити недовіру з приводу своєї здатності пережити кризу або зловити ознаки сумніву матеріальної стабільності в своїй голові, як Всесвіт відразу відгукується зниженням рівня Вашого достатку. Варто тільки Вам стати більш економним і почати різкими рухами знижувати рівень норми, як Всесвіт відразу резонує і знижує Ваш дохід.

Причини бідності

Дурість. Люди мають таку специфіку – довіряти недолугим оповідачам, які вважають себе надзвичайно розумними, але при цьому залишаються бідними. Не вірте. Насправді, якщо людина бідна, значить вона – нерозумна.

Лінь. Є маса балакунів, що говорять про те, як погано жити в цій країні з цим урядом, як батьки не дали стартового капіталу, що часи не ті. Істина ж полягає в тому, що в будь-якій країні є мільйонери і їм не заважає поганий уряд, що багато багатих людей вийшли з бідних сімей, що були війни і часи гірше, що опинитися в потрібному місці можна тільки в тому випадку, коли хоч кудись пересуваєшся. І тільки ледачі знаходять причину не в собі, а в сторонніх речах.

Омана. «Я бідний, бо художник, а художники завжди бідні». Можна привести багато прикладів багатих художників. І якщо вивчити їх біографію, то спростування даної помилки знаходиться відразу. Такі відмовки притаманні ледарям.

Помилкові твердження. «Я – письменник і тому бідний». В наш час є автори, які заробили на своїх творах мільярди доларів. При гідному навчанні інтелектуальне марення в прозі або у віршах перетворюється в історичні шедеври.

Стереотипи. «Я – вчений і тому я бідний». Таке можна було часто почути серед бездарних вчених. Завжди є можливість розвивати свою майстерність. Методом проб і помилок домагатися нових відкриттів і ламати стереотипні уявлення.

Форма мислення. «Я бідний, бо я чесний». Така ж тупість з минулого. Бовдури повторюють ці слова, цитують застарілі фрази і тим самим виправдовують злиденне існування, дозволяючи собі нічого не робити.

Психічні установки. Коли народжується дитина, її психіка являє собою чистий білий аркуш. І протягом життя відбувається відкладення на цей лист різних реакцій на стимули. З роками в психіці створюється готовність реагувати таким чи іншим чином в певній ситуації. Насправді – на всіх вистачає всього у Всесвіті, але психічна установка говорить: «Бідність – не порок» або «Не в грошах щастя». Підсумок: бідність – це результат роботи психологічних установок у Вашій голові.

Результат Вашого щохвилинної вибору. Рішення провести свій вільний час з банкою пива на дивані – не призведе до нових пізнань і відкриттів. А ось щоденне читання освітніх нарисів і наукової професійної літератури дасть розуміння і поштовх до вершини благополуччя. Міняйте свої старі звички на те, що в пріоритеті у багатих людей, і успіх не змусить себе довго чекати.

Низька фінансова освіта в школі. На жаль, в початкову освіту не входив такий предмет як фінансова грамотність. Це може побічно позначатися на Вашому матеріальному благополуччі. У зрілому віці Вам вже ніхто не забороняє навчатися і бути фінансово підкованим.

Робота на роботі заради зарплати. Робота не робить людину багатою. Займаючись своєю улюбленою справою, можна стати по-справжньому щасливим і забезпеченою людиною.

Найчесніший питання до себе: «Якщо я такий розумний, то чому такий бідний?». Адже бідність – це не тільки фінансова безграмотність, але і гріх. Вірніше, гріхом вважається не сама бідність, а саме лінь, яка до неї призвела!

Слово «бідність» походить від слова «біда», а слово «багатство» від слова «Бог»!
Причини бідності і багатства
Причини багатства:

Мета. Наявність мети змушує рухатися людини вперед. Фокусуйтеся на конкретній меті і складайте список справ на рік, на місяць, на тиждень, на день. Гроші – це атрибут мети, і вони на кожному етапі просування якимось дивним чином завжди знаходяться.

Навчання. Всі дійсно багаті люди мають впевненість в тому, що вчитися та самовдосконалюватися необхідно все життя. Освіта – це відмінне інвестування часу в поліпшення якості Вашого життя.

Уміння заощаджувати гроші. Цей навик присутній у всіх багатих людей світу. Вони вкладають свої вільні кошти в акції та накопичувальні фонди, в цінні папери і в підприємства. Накопичення в домашніх умовах вважають безграмотною дією, так як процес інфляції не тільки позбавляє прибутку, але і з’їдає левову частку початкової цінності.

Пасивний дохід. Всі багаті люди мають не одну справу або підприємство. Вони знають, що все в цьому світі має властивість змінюватися, тому забезпечують себе ще й пасивним доходом. Один з видів такого доходу – нерухомість.

Інвестування. Процес вкладення грошових коштів у підприємницьку діяльність з метою отримання прибутку – це один з відмінних процесів, в якому беруть участь багаті.

Внутрішнє відчуття «Я багатий». Уміння радіти кожному новому дню, сонцю, шуму прибою, шелесту листя, білому снігу створює внутрішню мотивацію і почуття подяки за багатство різноманітних барв життя. Тим самим багатство притягається в життя багатих людей. Багатство – це чиста енергія.

Психологічні установки. Багатство – це результат роботи психологічних установок у Вашій голові.

Думки. Коригувати свої думки і переводити увагу з негативної інформації по телебаченню, можливо лише за допомогою щоденного прочитання статей про сучасні стартапи і занурення в наукову літературу. Ваше багатство – це результат роботи Вашого розуму.

Задоволення від зайвих витрат. Багата людина витрачає гроші весело і з насолодою. Немає занепокоєння за кожну витрачену копійку. Вона щаслива від нових покупок для себе і щедро обдаровує навколишніх. Гроші автоматично повертатимуться, якщо Ви розлучаєтеся з ними з легкістю і без жалю.

Результат Вашого вибору. Ви багато чуєте нової інформації про вдалі старти цікавого бізнесу і дізнаєтеся, знаходите, цікавитеся, читаєте, розпізнаєте і застосовуєте самостійно цю ж схему.

Як підвищувати планку доходів?

Ви ставите собі намір поліпшити своє життя за допомогою простих побутових речей: житлові умови, засіб пересування і харчування. Якщо Ви прийняли рішення замінити картоплю на авокадо з руколою, то Всесвіт вибудує Вам шлях, забезпечить Вас збільшенням ресурсів і підвищенням доходу.

Ваше основне завдання – це бути спостережливим, реагувати на випадкові пропозиції, ставити цілі і планувати, рухатися відповідно наміченим шляхом.

Не треба боятися великих витрат, треба боятися маленьких доходів. – Джон Девісон Рокфеллер – перший «доларовий» мільярдер в історії людства

Цікаві факти

Влаштувавшись на роботу без допомоги батьків, юнак або дівчина з багатого осередку суспільства отримують оплату праці в 2 – 3 рази вище, ніж їх однолітки з малозабезпечених сімей. При працевлаштуванні в анкеті перші вказують цифру бажаного доходу вище, тоді як другі не можуть оцінити свою працю взагалі або ставлять дуже маленьку суму.

Більшість тих людей, які колись виграли в лотерею великі суми грошей, за короткий проміжок часу повертаються до свого початкового стану.

Висновок: в свідомості кожної людини є каталізатор, здатний обробляти фінансовий потік певного обсягу. Еволюція особистості – це наймогутніший прискорювач зростання Вашого матеріального благополуччя.

Бідність і багатство – це результат роботи Вашого розуму. Потужні матеріальні блага беруть свій початок з думок у Вашій голові. Відправна точка – це зміна Вашого внутрішнього розуміння світу і тих категорій, які використовує Ваша свідомість. Провести заміщення картини світу в несвідомому допоможуть афірмації, візуалізація, фізичне відвідування дорогих салонів і спілкування з багатими людьми.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: