Принципи багатства від Бодо Шефера!

принципи добробуту

Відкладайте 25% від доходу

Багато [nj радять відкладати 10% від своїх заробітків, що теж добре, але Бодо Шефер рекомендує трохи більшу цифру – 25%.

Заощаджуйте


Марнотратний спосіб життя – головна перешкода на шляху до багатства. Навіть в тому випадку, якщо ви почнете добре заробляти, ви не станете багатшими, якщо будете «спускати» все. Необхідно навчитися економити і, інвестувати – тільки так можна домогтися фінансової незалежності.

Зберігайте

Багатство – це не та сума грошей, яку ви витрачаєте, не ті предмети, які купуєте, це не те, скільки ви витратили в ресторані або на курорті. Багатство – це ті гроші, які ви зуміли відкласти і зберегти.

Ведіть облік

Плануйте свої витрати. Ціна, яку доведеться віддати за набуття фінансової свободи – обмеження. Досягнення добробуту неможливо без контролю над витратами.

Створіть фінансовий план

Саме з цього і слід починати свій шлях до фінансової свободи. У вас повинен бути довгостроковий план (розрахований на 7-10 років). Для початку, визначте свої цілі. Чого ви хочете: скільки заробляти, що мати. Подумайте, скільки вам потрібно або який дохід ви хотіли б мати через рік, два, п’ять років. Що вам необхідно зробити, щоб виконати його? Як ви збираєтеся заробити ці гроші?

Грамотне поводження з грошима

Віра не обов’язкова. Вона не буде зайвою, якщо ви вірите, що розбагатієте – це тільки плюс. Але незалежно від цього, ви станете багаті якщо чітко будете слідувати елементарним принципам поводження з грошима. Освойте основи фінансової грамоти.

Фінансова подушка

Ніхто не застрахований від втрати роботи, основного джерела доходів, працездатності. На цей випадок ви повинні мати запас грошей, достатніх на те, щоб прожити на них 6 місяців – так звана «фінансова подушка безпеки». Створення цього «резерву» має стати першочерговим завданням.

Полюбіть гроші

Порада з розряду метафізики, проте, до неї варто прислухатися. Багато з нас ненавидять гроші, вважаючи їх коренем усього зла. Як правило, не люблять гроші ті, у кого їх немає. Щоб вони з’явилися – потрібно полюбити їх. Навчитися грамотно ними розпоряджатися. Не без того, що можна і навіть потрібно дозволяти собі витрачати їх на задоволення, але знати міру.

Мрійте по-крупному!

Якщо вже мріяти, так на всю котушку. 50 тисяч у.о. – занадто мала цифра. Мільярд – саме до цього потрібно прагнути. Розбийте глобальну мету на більш дрібні кроки. Не зумієте дістатися до кінцевої точки… Навіть будучи на півдорозі (маючи 500 мільйонів), це у всякому разі краще, ніж 50 тис., Чи не так?

Думайте як мільярдер

Мислення визначає наші вчинки, в кінцевому рахунку, визначає наше життя. Ви навчитися думати як багата людина, навіть якщо на даний момент не є такою.

Будьте впевнені в собі

Упевненості багато не буває, і навпаки, аж надто багато бідняки страждають від її нестачі. Щоб чогось досягти, необхідно вірити в себе, в свої сили, в те, що ви зумієте дістатися до мети. 12.

Журнал успіху

Позитивний настрій і впевненість в собі критично важливі. Щодня в кінці дня записуйте в блокноті принаймні 5 речей, якими ви пишаєтеся, які просто добре зробили.

Не бійтеся проблем

Невдачі і поразки потрібно зустрічати з не меншою радістю, ніж перемоги. Досягнення неможливі без перешкод і проблем. Необхідно навчитися стійкою їх долати. Кожна невдача чомусь учить, кожна невдача робить нас краще, кожна невдача наближає нас до перемоги.

Дійте

Удача танцює лише з тими, хто запрошує її на танець. Удача, везіння – поняття зовсім не випадкові. Удача супроводжує тим, хто працює над собою, над досягнення своєї мети.

Приступайте негайно

Прийнявши рішення зробити що б там не було, але не приступив до виконання цього в найближчі 72 години (3 доби) означає, що з імовірністю в 85% ви не зробите це ніколи.

Закон Парето

Не забувайте про правило 20/80. Більшість ваших дій практично не приносять користі, лише мала частина з того, що ви робите вносить основний вклад. Сконцентруйтеся на тому, що приносить найбільший результат, таким чином ви підвищите свою ефективність.

Не забувайте про своє здоров’я

Вам воно знадобитися не тільки на старості років. Міцне здоров’я необхідному вже зараз, без нього домогтися успіху буде вкрай важко. Не нехтуйте своїм тілом, не шкодуйте часу на здоров’я.

Не переставайте вчитися

У сучасному світі, щоб заробити, критично необхідні знання. Постійно розвивайтеся, розширюйте кругозір, удосконалюйтеся в своїй професії. Чим більше ви знаєте – тим більший ваш потенційний дохід.

Вам платять стільки, скільки ви коштуєте

Ви можете бути з цим не згодні, але ви отримуєте зовсім стільки, скільки ви коштуєте. Збільшуйте вашу вартість, подумайте над тим, як ви можете це зробити: які навички набути, що вивчити. І пам’ятайте: важливо не те, скільки годин ви присвячуєте роботі, а те, яку цінність створюєте.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: