Розвиток впевненості у собі!

упевненість в собі

Бути впевненим просто, бути сильним легко. До тих пір, поки все йде як треба. Але коли життя дає тріщину, вірити в себе все важче. І те, що ми думаємо під натиском невдач, є вся правда про нашу впевненості в собі.


Від наших думок залежить, втримаємося ми на плаву або загрузнемо в трясовині зневіри. Втриматися і не зірватися виходить не завжди. Таке життя. І кожен може впасти, але навіщо ж там валятися?

Не треба сидіти на невдачі, як на попелищі. Отримали урок, засвоїли – і рухайтеся далі.

Звикайте діяти

Дії, фактично, є ключем до розвитку впевненості в собі. Бажання ніколи не дається без сил, необхідних для його здійснення. Але скільки ідей так і залишається ідеями тому, що хтось вирішив, що у нього недостатньо коштів, розуму або досвіду для реалізації задуманого. І замість того, щоб шукати можливість, ми шукаємо причину. Але не ризикнувши, ми не дізнаємося, на що здатні.

Якнайшвидше перетворюйте ваші масштабні думки в масштабні дії. Не дозволяйте хибним відмовкам гальмувати вас. Відмовки – симптоми страху.

Кидайтеся вперед стрімголов і робіть те, що найбільше боялися зробити, – ваш страх зникне сам собою! Ніхто не народжується з повною впевненістю в собі. Це набувається.

Звикніть діяти – і ваша впевненість у собі підскочить до стелі!

Ви – той, ким себе уявляєте

Якщо світ влаштований як велике дзеркало і відображає наші думки і дії, то чи варто ображатися, коли нас не цінують? Чи не означає це, що ми самі казна як про себе думаємо? Ми є те, що про себе думаємо, і поки ми не подбаємо про підвищення рівня самооцінки, інші цього не помітять.

Ви самі диктуєте людям, як їм слід думати про вас. Ваше ставлення до себе очевидне для всіх. Поводьтеся так, щоб усі розуміли: ви коштуєте дорого. Тоді люди так вас і будуть розцінювати.

Рухайтеся енергійно, цілеспрямовано, дивіться прямо вперед, як людина, яка знає, куди і навіщо вона іде.

Ми всі даємо визначення самим собі, тому не соромтеся у визначеннях. Ви – той, хто отримує підвищення, кому дістаються клієнти, у кого безліч друзів. Ви – той, хто піднімається сходами життя.

Ваш страх – найгірший ворог

Страх хороший тим, що існує лише в наших думках, а значить ним можна управляти. І це завдання спрощується тим, що ми не можемо думати про дві речі одночасно. А тому, як тільки сумнів закрався до Вас в голову, думайте про мету, а не про проблему.

Щоб взяти життя в свої руки і розвинути впевненість у собі, ви повинні позбавитися від страху. Знищуйте кожну негативну думку, відразу ж, як тільки вона висуне свою потворну голову. Припиняйте тривожний внутрішній діалог, як тільки він виникає. Страх – ваш найгірший ворог.

Знайдіть спосіб перетворити «НІ» в «ТАК»

Варто лише наміритися чогось досягти, як тут же з’явиться хтось, хто скаже: «Це неможливо, нічого не вийде». Але скільки цілей здавалися недосяжними, поки хто-небудь їх не досягав. А тому краще подалі триматися від тих, хто сіє сумніви і підриває нашу впевненість у собі. Зміна оточення єдиний правильний шлях, якщо таких людей більшість серед ваших знайомих.

Якщо ви хочете домогтися успіху і розвинути впевненість у собі, потрібно звикнути до того, що ви часто будете чути слово «ні »- і навчитися його ігнорувати.

Не дозволяйте чиїмось примхливому або деспотичному «ні» зупинити вас. Знайдіть спосіб відстояти свою думку, перетворити «ні» в «так» або знайдіть хитрий спосіб обійти «ні».

Не сидіть на невдачі, як на попелищі

Те, що сьогодні нам здається невдачею, згодом може стати для нас благом.

Втім, як би не розвивалися події, потрібно вміти витягати з них досвід і йти вперед, не нарікаючи і не озираючись. Нічого не поробиш – хорошому вчаться не завжди на хорошому.

Не треба бачити в кожній невдачі кінець світу. Отримали урок, засвоїли його – і рухайтеся далі. Не сидіть на невдачі, як на попелищі. Починайте знову мислити.

І навчіться великому мистецтву – забувати. Рухайтеся далі і не замислюйтесь ні на секунду про все погане, що з вами колись траплялося. Розглядайте кожну невдачу як крок на шляху до остаточної перемоги.

Приймайте все як є

У житті багато спільного з американськими гірками, в ньому трапляються і різкі спуски, і круті підйоми. Ми не можемо знати точно, що чекає нас за поворотом. І тільки готовність прийняти все як є дає нам ту гнучкість, що не дає нам зламатися.

Сувора правда життя така, що підсумки угоди не завжди задовольняють вас, а люди, з якими ви ведете справи, не завжди чесні і порядні. Завжди були і будуть обставини, над якими у вас немає контролю.

Єдиний спосіб не дати обставинам похитнути вашу впевненість у власних силах – це прийняти реальність такою, яка вона є, і зрозуміти, що негативні події можуть і будуть траплятися. У цьому ви можете бути впевнені.

Рівняйтеся на свої цілі, а не чужі

Кожен з нас унікальний і в кожного з нас свій шлях. Проблеми виникають тоді, коли ми збиваємося зі шляху або вибираємо чужий шлях. Рівняючись на чиїсь ідеали і слідуючи чиїмось прагненням, ми проживаємо не свою, а чиєсь життя.

Якщо ваше життя не таке, яким би вам хотілося б його бачити, не бійтеся запитати себе: чи робите ви те, що вам хотілося б? І що вам хотілося б робити? Не важливо, скільки вам років. Звіряйтеся зі своїми власними почуттями і цілями, а не з чужтми. Може статися, що ви підете наперекір друзям, рідним та колегам. Підключайтеся до власного джерела живлення. І швидше за все через нову розетку струм піде куди краще.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: