Що нам заважає відкрити власний бізнес?

Що нам заважає відкрити власний бізнес

Мало хто не замислюються сьогодні про відкриття власного бізнесу. Як правило, про це багато хто мріє, але лише одиниці доходять до реалізації проекту. Насправді причиною тому є відмовки, а не відсутність можливостей.Життя тільки починається

Багатьом молодим підприємцям це ні краплі не заважає, адже чим ви молодше, тим більшим потенціалом ви володієте апріорі.

Немає досвіду

Якщо ви ніколи не спробуєте відкрити свій бізнес, то ні про який досвід не може бути й мови. Від неробства він точно не народжується.

Є негативний досвід

Негативний досвід – теж результат! У вас є прекрасна можливість врахувати допущені помилки і рухатися вперед.

Відсутність матеріальних ресурсів

Для того, хто дійсно докладає всіх зусиль для відкриття власного бізнесу, це не перешкода. Природно, необхідний стартовий капітал. Хоча можна розглянути такий варіант як бізнес в інтернеті, адже в такому випадку вкладення зводяться до мінімуму.

Капітал також можна заробити або взяти кредит. Згідно зі статистичними даними, 4 з 5 мільйонерів досягли цього статусу самостійно, а інші мали непогану спадщину. Тому заробити може кожен, навіть якщо у нього мало грошей. Нехай це буде вашою мотивацією.

Брайн Трейсі

Закінчення навчального закладу

Ясно, що навчання відняло у вас багато ресурсів, тому у вас, напевно, є бажання попрацювати за фахом. Але чи є сенс в тому, щоб працювати на когось, а не на себе? Час відкривати свою справу! А ось потрудитися на низькооплачуваній роботі та витратити на неї майже всі нерви можна в будь-який час.

Шлюб

Створення сім’ї, і вже тим більше народження дитини є чудовою мотивацією для відкриття бізнесу. Адже справа можна вести разом, та й прибутку буде набагато більше.

Стабільна робота

Власний бізнес може здатися вам досить ризикованим, ніж звичайна робота. Але пам’ятайте про те, що ця «стабільність» найчастіше обертається звільненнями. Справжня стабільність – це коли у вас є надійне джерела прибутку, які здатні перекрити всі витрати.

Економічна криза

Для починаючого підприємця криза – це не перешкода і вже тим більше не відмовка, адже конкурентів на ринку стає все менше.

Пам’ятайте про те, що відкриття бізнесу – нелегка справа, що вимагає від вас повної віддачі. Результат породжується конкретними діями. Все в ваших силах.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: