Що таке консалтинг?

консалтинг

Консалтинг – це консультування в будь-якій із сфер бізнесу. Завдання консалтингу – допомогти бізнесу досягти заявлених цілей. На ринку існують як великі консалтингові компанії, так і приватні бізнес-консультанти. Їх робота – це аналізувати, виявляти проблему і пропонувати рішення проблем клієнта.


Хто може займатися консалтингом?

Консалтинг – це вирішення проблем за гроші. Якщо ти вів бізнес, працював з постачальниками, знаєш як стати дилером і розробити асортимент – значить у тебе є навик рішення таких задач. Ти – потенційний бізнес-консультант. Просто ти про це не думав.

У консалтингу достатньо можливостей роботи для кожного. Якщо ти розробляв сайти або керував відділом продажів, ти міг би давати поради іншим як і що робити в цих областях.

Наприклад, ти кілька років працював менеджером з персоналу або керував відділом маркетингу. Твій досвід допоможе вирішити чиїсь проблеми. А ти отримаєш непоганий гонорар. Завдяки твоїм знанням компанія зможе – заощадити, розширитися, отримати прибуток або підвищити дохід.

Давати консультації може кожен, у кого є рішення “болю” клієнта. Навіть твій досвід на посаді бухгалтера або побудови соціальної структури, може комусь бути дуже корисним. Подумай, яке рішення ти можеш запропонувати іншим. Якщо це хороша ідея для бізнесу або приватного підприємця, сміливо йди в консалтинг.

Консалтинг – з чого почати?

Ти вибрав нішу, в якій у тебе достатньо досвіду і збираєшся давати консультації. Наступний крок – працювати над статусом експерта. Гроші платять тим, до кого є достатня довіра.

У роботі бізнес-консультанта все простіше ніж здається. Найважливіше – навчитися ділити бізнес на окремі категорії. Працюй з кожної з них по черзі. З’ясуй де і скільки втрачає клієнт. Протестуй по 3 способу вирішення для кожного напрямку. Знайди краще і продовжуй роботу над наступними.

Консалтинг – це можливість заробляти на тих навичках, які є у тебе зараз. У нашій країні не вистачає професійних бізнес-консультантів. Знайди свою нішу, створи експертність і отримуй прибуток за свої знання.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: