Що таке ВМД (вантажна митна декларація)?

митниця

ВМД (вантажна митна декларація) – це обов’язковий дозвільний документ, на підставі якого відбувається декларування імпортних і експортних вантажів при митному оформленні.


За допомогою вантажної митної декларації відбувається оформлення вантажів із зазначенням:

· Переліку найменувань і кодів товарів і вантажів;

· Цілей перевезення вантажу через кордон;

· Відправника;

· Одержувача;

· Способу транспортування вантажу і його умовах;

· Способі розрахунку за вантаж і т.п.

При цьому, Ви самі можете вибирати митний режим, який буде регулювати перевезення Вашого вантажу.

Митна декларація буде прийнята тільки в тому випадку, коли в неї будуть внесені достовірні і повноцінні відомості про вантаж, а також буде докладено всіх супутні документи на вантаж. Після прийняття ВМД митними органами відкликати декларацію або змінити будь-які дані в ній буде практично неможливо. Тому заповнення декларації повинен проводити досвідчений митний брокер, щоб уникнути помилок при заповненні.

Які документи необхідно подати для оформлення ВМД?

Крім вантажної транспортної декларації, існують ще й попередня, періодична і неповна митна декларація. Але для оформлення будь-який з них Вам потрібно буде зібрати різні документи для митного оформлення. Для імпортерів і експортерів вони різні.

ВМДФорма митної декларації на товари

Вантажна митна декларація в Україні має затверджену Радою митного співробітництва ЄС форму. Вона відповідає всім міжнародним стандартам і застосовується в Україні з 1 січня 1993 року.

При оформленні декларації потрібно подавати її не тільки в паперовому вигляді в 5 примірниках, а й електронну копію, створену в спеціальній базі.

При оформленні ВМД краще всього звернутися до досвідченого митного брокера, він зробить оформлення митних документів швидким і правильним, і допоможе подати всі митні документи в електронному вигляді, зареєструвавши Вашу компанію в електронній базі митниці та отримавши для Вас ключ.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: