Щоденник як інструмент ефективного тайм-менеджменту.

Щоденник

Щоденник – це невід’ємний елемент роботи будь-якого підприємця чи бізнесмена. Хоча і бувають випадки, коли щоденник не використовується за призначенням. Варіантів використання щоденника безліч. Він може бути місцем зберігання візиток. У ньому можна робити чорнові записи. Або ж він може послужити дуже модним бізнес – аксесуаром.


Здатність планувати свій час одна з найважливіших особливостей підприємців. І, найефективніший і доступний інструмент, який допомагає керувати часом, щоденник. Ідеальне планування з щоденником – це питання лише навичок і придбати його не так вже й складно, а результат перевершує всі очікування.

Крім того, діловий стиль спілкування, модний одяг і вигляд ділового щоденника- все це допомагає зробити ефект на співрозмовника, підкресливши статус господаря. Щоденники розраховані на один рік. Вони прості і зручні. Перегортаючи сторінки щоденника, можна згадати, скільки проблем вдалося вирішити протягом року і на що пішов витрачений час.

Вибираючи щоденник, слід припустити, в чому ви збираєтеся його носити. Розмір вашого записника буде залежати від кількості передбачуваних записів. Самий простий-маленький кишеньковий щоденник. Його легко носити в кишені і в ньому завжди будуть необхідні знання.

Для портфеля або сумки підійде формат А5. Він служить для великої кількості записів. Для робочого столу вибирають формат А4. Поточну сторінку, необхідну вам можна відзначити спеціальної закладкою. Що дозволить вам відкривати її в потрібний момент.

На кожній сторінці щоденника є число, яке вказує конкретну дату і назву місяця. Це дає можливість планувати справи. Бувають недатовані щоденники, що дозволяє планувати день на кількох сторінках. У них складно планувати справи на конкретну дату.

Заплановані справи діляться на завдання різні по- важливості. Вирішення починається з найбільш важливого завдання, переходячи до найменш важливою. Розстановку пріоритетів зручно позначати великими латинськими літерами. З першої літери латинського алфавіта- «А» (найважливіші справи) до менш пріоритетних «В». Можна також використовувати літери українського алфавіту. Якщо є підзадачі їх можна позначити «А1»… З однаковим ступенем важливості справи виконуються по порядку.

На початку або в кінці щоденника обов’язково присутні довідкові матеріали різні за обсягом і тематикою.

 

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: