Три головні правила успіху Дональда Трампа

donald-tramp

У своїх книгах Дональд Трамп дуже докладно описує, як він йшов до успіху, про що думав, які розставляв пріоритети, скільки часу витрачав на роботу. У цій статті ми поділемося моментами, які на ранньому етапі сходження до слави цієї особистості, зіграли ключову роль.


В кінці 70-х років молодий і нікому ще невідомий Дональд Трамп уже марив своїми амбітними планами. Про те, щоб побудувати грандіозні будівлі на Манхеттені, створити щось велике!

Перше важливе, що він зробив, це переїхав на Манхеттен. Зараз може важко повірити, що колись Трамп жив у найманій маленької студії в центрі Нью-Йорка, але саме так все починалося. У всіх історій успіху був початок.

У той момент він ще працював в Брукліні, і кожен ранок і вечір витрачав багато часу на дорогу. За його ж словами, він був щасливий, і його розпирала гордість, що він живе в кращому місці на планеті. Головне, що він проводив весь свій вільний час, гуляючи вулицями і вивчаючи архітектуру і можливості міста. Отже, Трамп реалізував перше правило, що веде до досягнення цілей.

Правило №1: Переміщення в місце, де може реалізуватися ваша мрія

Якщо ви хочете стати зіркою Голлівуду, то вам найближчим часом необхідно переїхати до Голлівуду. Якщо ви хочете стати капітаном далекого плавання, то необхідно переїхати в місце, де є море і т.п.

Молодий Дональд Трамп абсолютно нікого не знав в Нью-Йорку. Він розумів, що для реалізації його цілей йому необхідні знайомства і зв’язки. У той час самим модним і престижним місцем був «Ле клуб». Це був закритий клуб, куди можна було потрапити тільки через знайомих. Членами «Ле клубу» були бізнесмени, юристи, адвокати, моделі, актори, весь бомонд Нью-Йорка.

Дональд розумів, що будь-якою ціною він повинен стати членом цього клубу, це його реальний шанс увійти у вищий світ Нью-Йорка. Це була не проста задача, але він будучи людиною наполегливою, харизматичною і володіючи даром ведення переговорів, через 3 місяці все-таки став членом цього клубу. Детально ця подія описана в книзі «Мистецтво укладати угоди» Д. Трампа.

У цьому клубі Дональд Трамп познайомився з дуже відомим адвокатом того часу. Той став його другом і познайомив з багатьма дуже важливими людьми. Більшість людей, з ким встановлювалися контакти в клубі, в перспективі грали ключові ролі в угодах.

Дональд Трамп абсолютно не вживав алкоголь, і це було його дуже серйозну перевагу на всіх заходах. Він завжди знав, чого він хоче і нічого не відводило його думки в сторону.

Правило №2: Знайдіть зв’язки і знайомства в суспільстві людей, які можуть допомогти вам в досягненні цілей

Спочатку вивчіть, де ці люди збираються, де їх можна зустріти. Прикладіть можливих і неможливих зусиль, щоб потрапити в це суспільство. Заведіть там друзів.

Ще один цікавий факт з історії Дональда Трампа. У 1977 році Нью-Йорк переживав кризу. У суспільстві панувала паніка і невизначеність. Нерухомість дешевшала, місто було на грані банкрутства. Трамп, звичайно, теж трохи піддавався загальним настроям, але в глибині душі він був оптиміст. Він знав, що криза рано чи пізно закінчиться, і все буде добре.

Час кризи, Трамп розглянув як час можливостей. Він почав вивчати об’єкти нерухомості і землі, які продаються з молотка у збанкрутілих підприємств. Саме в цей період він почав свої самі глобальні проекти, які зробили з молодої, нікому невідомої амбітної людини, видатного Дональда Трампа.

Навчіться великому мистецтву – забувати. Рухайтеся далі і не замислюйтесь ні на секунду про все погане, що з вами колись сталося.
Трамп Д. «Думки по-крупному і не гальмуй!»

Правило №3: Оптимістичний настрій в життя

Віра в краще майбутнє. Використання кризових ситуацій, як можливостей для реалізації своїх самих глобальних задумів!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: